Kiedy emocje po tegorocznej edycji RST Półmaratonu Świdnickiego już opadły, przyszedł czas na podsumowania i podziękowania dla organizatorów, sponsorów, przyjaciół, a przede wszystkim niezastąpionych kibiców.

28 listopada w Urzędzie Stanu Cywilnego w Świdnicy odbyło się wyjątkowe spotkanie. Zebranym gościom premierowo zaprezentowano film podsumowujący RST Półmaraton Świdnicki, który stworzony został dzięki plikom wideo przesyłanym przez uczestników i widzów biegu. Jak co roku nie zabrakło także nagród finansowych oraz medali.
Wśród nagrodzonych były również grupy kibiców z terenu gminy Świdnica:
I miejsce: G4, TEAM MUSIAŁ
Nagroda: 700 zł
II miejsce: G2, MAKOWY ROWEROWY SZLAK
Nagroda: 500 zł
III miejsce: G1, SŁONECZNIKOWA OPOCZKA
Nagroda: 300 zł
IV miejsce: G3, SOŁECTWO BOJANICE
Wyróżnienie: 200 zł
V miejsce: G5, KOKSOWNIA BYSTRZYCA GÓRNA
Wyróżnienie: 200 zł
/UG Świdnica/

![Wielka siatkówka już w sobotę. Na starcie 48 par [POD NASZYM PATRONATEM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/06/pilka-plazowa-turniej-pierogi-na-skrzydlach-Swidnica-28-06-2025-39-238x178.jpg)

![Zalane piwnice i podtopione posesje. Bilans niedzielnej burzy nad regionem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/burza-2026.06.21-mix-100x75.jpg)

![Ulewa i potężna burza sparaliżowały region, drzewo zablokowało tory [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/page-15-100x75.jpg)



