Uczennice Zespołu Szkół nr 1 w Świdnicy sięgnęły po złoto, zdobywając pierwsze miejsce w VII Kulinarnym Rajdzie Młodych Mistrzów we Wrocławiu.

– Obowiązującą w tym roku konkurencją finałową było przygotowanie oryginalnego dania głównego z wykorzystaniem polędwiczki wieprzowej oraz owocu rokitnika. Finalistki Emilia Węgłowska i Zuzanna Glita wzorowo wywiązały się z obowiązków, spełniając tym samym swoje marzenia – informuje szkoła.
/opr. red./
fot. ZS nr 1 w Świdnicy

![Mała, ale ruchliwa ulica ma przejść remont. Magistrat szuka chętnych do przebudowy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/przebudowa-ulica-Mala-i-Spacerowa-2026.07.10-12-238x178.jpg)

![„Nalot” na nielegalne salony gier w Świdnicy i Wałbrzychu. Są zatrzymani [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/policja-nielegalne-automaty-4-100x75.jpg)
![Hałda odpadów wciąż się pali. Strażacy codziennie pracują na pogorzelisku [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/07/page-5-100x75.jpg)




