Strona główna Wydarzenia 100 prezentów dla 100 dzieci, czyli Mikołajki w „Żarówce”. Trwają zapisy

100 prezentów dla 100 dzieci, czyli Mikołajki w „Żarówce”. Trwają zapisy

0

Fundacja Inicjatywa B oraz Fundacja „Nasze Dzieci” zapraszają najmłodszych mieszkańców Żarowa (oraz ich rodziców) na bezpłatne wydarzenie mikołajkowe. W programie – tematyczne animacje oraz spotkanie z mikołajem w zaaranżowanej na tę okazję przestrzeni. Mikołajki w „Żarówce” zaplanowano 4 grudnia. Obowiązują na nie zapisy.

Aby wziąć udział w Mikołajkach należy wysłać zgłoszenie dziecka poprzez formularz dostępny na: https://forms.gle/aokvr4Bqu6XcBfTb8. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Jeden rodzic/opiekun prawny, może zgłosić maksymalnie trójkę swoich dzieci. Ilość miejsc jest ograniczona. Rejestracja będzie możliwa do 30 listopada. Liczba miejsc ograniczona.

Zapisane wcześniej dzieci otrzymają upominki-paczki, które podczas programowych animacji wręczy mikołaj w zamian za… prace plastyczne uczestników! W związku z powyższym dzieci uczestniczące w wydarzeniu powinny stworzyć i zabrać ze sobą np. listy do mikołaja, tematyczne laurki i obrazki, wiersze, własnoręcznie (lub z pomocą rodziców) wykonane ozdoby choinkowe lub inne pomysłowe dzieła.

Mikołajki odbędą się 4 grudnia na terenie ogródka restauracji „Żarówka” , przy ul. Armii Krajowej 1D w Żarowie. Wydarzenie zostało podzielone na trzy osobne bloki: część pierwsza – 12.00-12.45 (dzieci w wieku: 1-3 lata), część druga – 13.00-13.45 (dzieci w wieku: 4-6 lat), część trzecia – 14.00-14.45 (dzieci w wieku: 7-10 lat).

Organizator: Fundacja Inicjatywa B, Fundacja „Nasze Dzieci”, „Żarówka”. Wydarzenie sfinansowano ze sprzedaży książki „Spacer po dawnym Żarowie” oraz ze środków Fundacji „Nasze Dzieci”.

/oprac. AN/
/Komunikat – Fundacja Inicjatywa B/

Poprzedni artykułJechał pod wpływem środków odurzających
Następny artykułSpektakl „Trzej Muszkieterowie” w strzegomskim liceum. Uczniowie, nauczyciele i goście znów zagrają w szlachetnym celu