Strona główna 0_Slider „Ustrzelić” Orła!

„Ustrzelić” Orła! [RELACJA LIVE Z ZĄBKOWIC ŚLĄSKICH]

0

Po ostatniej wygranej, derbowej potyczce z Bielawianką Bielawa, czas na kolejny mecz z przedstawicielem Podokręgu Wałbrzych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Drużyna IgnerHome Polonii-Stali Świdnica walczy na wyjeździe z Orłem Ząbkowice Śląskie. Startujemy o 14.00, zapraszamy do śledzenia tekstowej RELACJI LIVE!

Skład gości: Kot, Moskwa, Salamon, Sowa, Kozachenko, Filipczak, Traczyk, Białasik, Orzechowski, Paszkowski, Trzepacz.

Zmiana w wyjściowej jedenastce – Moskwę zastępuje Wojciechowski.

Zawodnicy wychodzą już na murawę, zawody poprowadzi sędzia Dorocki z Wałbrzycha.

1′ – rozpoczynamy spotkanie.

2′ – fatalna w skutkach strata Sowy – Wargin wychodzi sam na sam z Kotem, ale przegrywa ten pojedynek. Nieładne zachowanie zawodnika Orła, który nie cofnął nogi i zahaczył o głowę bramkarza gości.

5′ – poza sytuacją ząbkowiczan jak na razie mało ruchu na boisku, wolne tempo, bez większego zagrożenia.

6′ – fantastyczna akcja Traczyka, który oddaje piłkę na 10. metr, ale niestety Orzechowski uderza niedokładnie.

8′ – Kozachenko dośrodkowuje piłkę z rzutu wolnego – nie znajduje niestety dla nas adresata.

10′ – coraz lepiej na murawie w Ząbkowicach Śląskich zaczynają wyglądać biało-zieloni.

11′ – centrostrzał zawodnika Orła – skutecznie interweniuje Kot.

15′ – Kozachenko świetnie dorzuca piłkę z rogu – Traczyk w dobrej okazji główkuje jednak niedokładnie.

19′ – cały czas nieco więcej piłką grają świdniczanie – Orzeł po ostatniej wygranej z liderem ze Żmigrodu też z pewnością będzie szukał i dziś swoich szans.

21′ – piłkę w nasze pole karne posyłają rywale – pewnie sytuację czyszczą świdniccy defensorzy.

25′ – z prawej strony pola karnego uderzał Wargin – bardzo niedokładnie.

27′ – źle dośrodkowujemy piłkę z rzutu wolnego – to napędza kontrę rywali, ale i ta niewykorzystana.

28′ – rzut rożny dla Orła – bez zagrożenia.

34′ – mocny faul Witsanko na Wojciechowskim – bez kartki.

36′ – mocno nabuzowani piłkarze Orła – Maciak za brutalny atak na Kocie ogląda żółtą kartkę.

38′ – blokujemy uderzenie z wnętrza pola karnego – rzut rożny.

39′ – małe zamieszanie w naszej szesnastce – niecelne uderzenie przewrotką piłkarza Orła. Od bramki rozpoczyna Kot.

40′ – Orzechowski uderza z rzutu wolnego w mur – poprawka Sowy zablokowana przez defensora przeciwników.

44′ – Traczyk – żółta kartka.

45′ – rzut rożny na koniec pierwszej części gry dla rywali bez większego efektu.

45′ – koniec pierwszej połowy – 0:0.

Za moment rozpoczynamy drugą część spotkania – bez zmian w świdnickiej ekipie.

46′ – rozpoczynamy drugą połowę.

47′ – Kozachenko dorzuca futbolówkę z rzutu rożnego – niestety nikt nie zamyka akcji i piłka wychodzi poza linię boczną.

47′ – fatalnie wchodzimy w drugą połowę – wrzutkę z lewej strony boiska zamyka wprowadzony po przerwie Jagielski i jest 1:0 dla Orła!

50′ – bardzo mocno po stracie gola nacisnęli nasi piłkarze – właściwa reakcja, zobaczymy jaki będzie tego efekt.

51′ – Orzechowski wykorzystuje niezdecydowanie obrońców Orła – strzela na bramkę, ale niestety niedokładnie.

53′ – Filipczak – żółta kartka.

58′ – po mocnej reakcji po utracie gola, teraz nasze ataki zdecydowanie straciły na sile.

58′ – boisko opuszczają Paszkowski i Filipczak – w ich miejsce Karbowiak i Kotyla.

59′ – mamy już remis 1:1! Wojciechowski wolejem z wnętrza pola karnego wyrównuje stan rywalizacji!

63′ – Sowa uderza z rzutu wolnego – pewnie łapie futbolówkę bramkarz ząbkowiczan.

65′ – Maciejewski uderza z dalekiego dystansu – piłka mija poprzeczkę bramki.

70′ – powoli wkraczamy w ostatnią fazę meczu – obie strony do końca będą walczyły o zdobycie zwycięskiego gola.

71′ – Salamon – żółta kartka za przerwanie kontry.

72′ – rzut rożny dla rywali – piłka na szczęście mija światło bramki.

72′ – Moskwa zmienia Wojciechowskiego.

75′ – Witsanko – żółta kartka.

76′ – rzut rożny dla świdniczan – kończy uderzeniem Sowa, lecz niedokładnie.

77′ – Migas zmienia Trzepacza.

80′ – wrzucają piłkę w nasze pole karne przeciwnicy – bez efektu.

83′ – Migas – żółta kartka.

85′ – uderza z okolicy 16. metra Jagielski – broni Kot.

87′ – świetna okazja dla gości – końcami palców piłkę na rzut rożny wybija golkiper.

87′ – dośrodkowuje Kozachenko – uderza głową Sowa. Piłka mija niestety światło bramki.

90′ – wkraczamy w doliczony czas gry – sędzia dokłada minimum 5 minut.

90+2 – mocne zamieszanie w polu karnym świdnickiego zespołu. Broni Kot, a następnie jest faulowany. Maciejewski ogląda żółtą kartkę.

90+5′ – wrzucamy piłkę na aferę – Sowa niestety na spalonym.

koniec meczu – remis 1:1!

Poprzedni artykułHalloween w klimacie naukowym w Galerii Świdnickiej [FOTO/VIDEO]