Strona główna Sport Lekkoatletyka Pobiegną w Strzegomiu. Uwaga – będą utrudnienia w ruchu!

Pobiegną w Strzegomiu. Uwaga – będą utrudnienia w ruchu! [HARMONOGRAM/MAPKI]

0

W sobotę, 8 października już po raz piąty w mieście granitu odbędzie się Aryzta Półmaraton Strzegom. Oprócz biegu głównego zostanie zorganizowany Bieg Piekarza i Bieg Ciasteczkowy dla najmłodszych.

Bieg będzie przebiegał po trasie z zamkniętym ruchem kołowym drogami gminy Strzegom i Dobromierz na pętli: Rynek – Kościuszki – Niepodległości – w kierunku wsi Żółkiewka – Żelazów – Godzieszówek – Roztoka ul. Strzegomska – Roztoka ul. 3 Maja – Jugowa – Tomkowice – Jeleniogórska – Dolna – Boh. Getta – Krótka. Trasa krótsza rozdziela się w Godzieszówku i poprzez ul. Kopalnianą łączy się z dalszą trasą półmaratonu na ul. Jeleniogórskiej. Długość trasy głównej 21,0975 km. Początek biegu godz. 11.00. Przewidywany czas trwania biegu około 3,5 godziny.

PROGRAM:
7:30-10:00 – Praca biura zawodów: weryfikacja i wydawanie pakietów.
10:30 – Bieg Ciasteczkowy
11:00 – Półmaraton i Bieg Piekarza
14:00 – Ceremonia dekoracji i zakończenie półmaratonu
Biuro zawodów: Zespół Szkół w Strzegomiu – ul. Krótka 6.

Więcej informacji: https://aryzta-polmaraton.strzegom.pl/

***
Informacja o ograniczeniach w ruchu:
W związku z organizacją V ARYZTA Półmaraton Strzegom w dniu 8 października br. ograniczony będzie wjazd na ul. Krótką – w godz. 7:30-16:30. Wjazd do Rynku od strony ul. Bohaterów Getta i ul. Kościuszki w godz. 7:30-12:00, od strony ul. Świdnickiej i ul. św. Anny w godz. 10:00-12:00. W godz. 10:45-14:15 ograniczony będzie wjazd na trasę biegu przebiegającą przez ulice: Kościuszki (do skrzyżowania z ul. Niepodległości/ Bankowa), Niepodległości i droga przebiegająca przez Żółkiewkę, Żelazów, Godzieszówek, Roztokę, Jugową, Tomkowice, ulice: Jeleniogórska, Dolna i Boh. Getta.

W imieniu organizatorów przepraszamy za utrudnienia.

/UM Strzegom/

Poprzedni artykułNajnowsze dane resortu zdrowia o zakażeniach
Następny artykułKarolina Kozieł mistrzynią i wicemistrzynią Europy!