Strona główna Sport Siatkówka Odszedł na zasłużoną, sportową emeryturę

Odszedł na zasłużoną, sportową emeryturę

0

Podczas sobotniego Memoriału Siatkarskiego im. Kazimierza Bordulaka w Żarowie uhonorowano i pożegnano nestora TKKF-u Chemik Żarów – Tomasza Smerekę. Były już zawodnik odchodzi właśnie na zasłużoną emeryturę po 47 latach gry!

Nasz zawodnik Tomasz Smereka jest dla nas autorytetem, wzbudza podziw i szacunek, jest sportowym wzorem do naśladowania dla młodych zawodników naszego klubu. Z rąk burmistrza Żarowa, Leszka Michalaka nasz senior otrzymał pamiątkowy puchar oraz list gratulacyjny. Był również tort z okazji nadchodzących 80. urodzin Tomasza Smereki. Mamy nadzieję Tomku, że mimo odejścia na emeryturę zobaczymy się jeszcze na boisku – komentują przedstawiciele TKKF-u Chemik Żarów.

/MDvR/

Poprzedni artykułSpektakl komediowy „Żona do adopcji” wkrótce w Strzegomiu [KONKURS]
Następny artykułCo dalej z budową skateparku na Osiedlu Młodych?