Strona główna Kultura Świdniccy pianiści zagrają już za tydzień

Świdniccy pianiści zagrają już za tydzień

0

Z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki wystąpią świdniccy pianiści – zarówno młodzi, jak i bardziej doświadczeni i utytułowani absolwenci Akademii Muzycznych oraz pedagodzy. Na wyjątkowy, różnorodny i nastrojowy koncert fortepianowy zaprasza Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Świdnicy. Wydarzenie muzyczne odbędzie się 30 września.

Występ uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Parku Centralnym w ramach obchodów Świdnickich Dni Papieskich – 17 maj 2022

Wszystkich występujących na koncercie pianistów łączy tytuł Absolwenta Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Świdnicy. W programie – muzyka z różnych epok, wielu znakomitych kompozytorów. – Zapraszamy serdecznie do wspólnego świętowania tak wyjątkowego dnia, pełnego piękna, wrażliwości, kultury, a nade wszystko miłości do muzyki – zachęca organizator.

Koncert Świdnickie Fortepiany odbędzie się w piątek, 30 września o godz. 18.00 w auli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Ludomira Różyckiego w Świdnicy.

/oprac. AN/
/Zdjęcie i informacja – PSM I st. w Świdnicy/

Poprzedni artykułSport bez barier. Niepełnosprawni walczyli na siatkarskim parkiecie! [FOTO]
Następny artykułPolicjanci z całej Europy łączą siły. Więcej kontroli na drogach