Dwa tygodnie temu występowali na Pikniku Country Mrągowo a już w sobotę, 13 sierpnia zespół Ślad zagra w Świdnicy. Będzie to czwarty koncert w ramach cyklu Muzyka Mi Leży, który odbędzie się na plenerowej scenie Klubu Łaźnia.

Pochodzą z Granitowego Serca Polski czyli ze Strzegomia. Jako Ślad występują od kilku lat, ale doświadczenie muzyczne mają dużo większe. Grają przede wszystkim autorskie kompozycje inspirowane brzmieniem country i bluesa, co słychać wyraźnie na wydanym w 2020 roku debiutanckim albumie. Trzon zespołu tworzą bracia bliźniacy Rafał (śpiew, gitara, harmonijka) i Andrzej Oryńczak (śpiew, gitara).
Wszystkie wydarzenia Muzyka Mi Leży zaczynają się o godzinie 20.00 a wstęp jest niebiletowany. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: https://sok.com.pl/muzyka-mi-
/Komunikat – Bartosz Łabuda, Świdnicki Ośrodek Kultury/

![Kabaret Paranienormalni z nowym programem „Ostre Cięcie” w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-238x178.jpg)




![Ich łupem padły perfumy za ponad 1200 złotych. Teraz szukają ich policjanci [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/Swidnica-kradziez-w-drogerii-2025.10-mix-100x75.jpg)
![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/mp-Pulaskiego-100x75.jpg)

![Kabaret Paranienormalni z nowym programem „Ostre Cięcie” w Świdnicy [KONKURS]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/kabaret-SWIDNICA-2025-100x75.jpg)
![Wyjątkowa Świdnica. Zobacz zdjęcia czytelników [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/10/Altana-w-Parku-Mlodziezowym-w-Swidnicy-2025-fot.-Marlena-Jozefow-100x75.jpg)