Strona główna Zwierzaki Fundacja Mam Pomysł dla zwierzaków i o zwierzakach na Pol’and’rock Festival w...

Fundacja Mam Pomysł dla zwierzaków i o zwierzakach na Pol’and’rock Festival w Czaplinku

0

Fundacja Mam Pomysł, która w Świdnicy prowadzi Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt, czynnie włączyła się w działania na rozpoczynającym się właśnie Pol’and’Rock Festival w Czaplinku. Wolontariusze będą propagować wiedze o zwierzętach domowych i pomagać psom oraz kotom, które zabłąkają na terenie festiwalu.

Fot. FMP

Pol’and’Rock Festival jest kontynuatorem Przystanku Woodstock, największego w Polsce niebiletowanego festiwalu muzycznego, a wydarzenie organizuje Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koncertom towarzyszą spotkania w ramach Akademii Sztuk Przepięknych, w których biorą udział artyści, politycy, ludzie nauki. Do Akademii dołącza także Fundacja Mam Pomysł.

Nasza ekipa w składzie: Ada, Gosia, Gabrysia, Ania i Patryk poprowadzą rozmaite warsztaty w ramach festiwalowej Akademii Sztuk Przepięknych. Chcemy mówić o potrzebach zwierząt wokół nas w rozmaitej formie. Przygotowywaliśmy się do tego przez wiele tygodni, nasz zespół wyruszy do Czaplinka by nawiązać nowe znajomości, kontakty, podzielić się misją i wziąć udział w tym ogromnym przedsięwzięciu. Dodatkowo, nasza Fundacja pomoże zabezpieczyć teren festiwalu i zajmie się zabłąkanymi psami, kotami – opisują społecznicy i zachęcają do śledzenia wydarzenia na portalu społecznościowym oraz odwiedzin na stoisku festiwalowym.

Wydarzenie można znaleźć na facebooku.

/opr. red./

Poprzedni artykułKomoda industrialna – funkcjonalny i stylowy mebel do Twojego domu
Następny artykułOstatnie szlify przed startem rozgrywek ligowych