Strona główna Wydarzenia Jaworzyna Śląska Dmuchane zamki, tory przeszkód, zjeżdżalnia gigant i wiele więcej. Moc atrakcji już...

Dmuchane zamki, tory przeszkód, zjeżdżalnia gigant i wiele więcej. Moc atrakcji już za tydzień w Jaworzynie Śląskiej

0

Mnóstwo zabawy dla uczestników w każdym wieku przygotowała Jaworzyna Śląska w przyszłą sobotę, 13 sierpnia podczas Festiwalu Dmuchańców. Na Stadionie Miejskim pojawi się ogromny park rozrywki z tak lubianymi przez dzieci dmuchanymi zamkami. Do tego karuzela, tory przeszkód, gigantyczna zjeżdżalnia i wiele więcej. Nie zabraknie też atrakcji dla miłośników rowerów. W programie zaplanowano także miasteczko ruchu drogowego oraz pokaz trialu rowerowego uczestnika „Mam Talent”.

13 sierpnia na stadionie miejskim przy ul. Sportowej 1 w Jaworzynie Śląskiej pojawi się ogromny dmuchany park rozrywki z aż siedmioma strefami zabaw – jungle, rycerska, kosmiczna, sportowa, gigantów, klocki (30 tysięcy klocków), bańki mydlane. Na dzieci, młodzież i dorosłych będą czekać zjeżdżalnie, zamki, tor przeszkód (30 metrów), eurobungee, karuzela, zjeżdżalnia gigant, byk rodeo, dmuchany dart, bramka celnościowa, gigantyczne piłkarzyki, walki sumo, plac zabaw. Strefa czynna będzie od godz. 14.00 do 20.00. Cena za korzystanie z urządzeń bez ograniczeń wynosi 30 zł od osoby. Dwa urządzenia – zjeżdżalnia i zamek – dostępne będą za darmo.

Ponadto atrakcje będą czekać także na miłośników jazdy rowerowej. Na stadionie znajdzie się miasteczko ruchu drogowego ze znakami, torem przeszkód, stoiskiem z alkogoglami, nauką przepisów, kaskami i rowerami dostosowanymi do każdego wieku. Miasteczko będzie działać od godz. 14.00 do 17.00. Na zakończenie, o godz. 17.00 widowiskowy pokaz trialu rowerowego zaprezentuje Piotr Bielak, uczestnik X edycji programu „Mam Talent”.
Od godz. 20:00 do 23:30 zaplanowano zabawę taneczną.

/oprac. AN/
/Komunikat – UM Jaworzyna Śląska/
/Materiały – SOKiBP w Jaworzynie Śląskiej/

Poprzedni artykułNiemki mistrzyniami Europy w ujeżdżeniu
Następny artykułDziewczyny znów górą! Świdnicki szpital wita noworodki