Strona główna Artykuł sponsorowany Bajkowe imprezy dla dzieci i moc atrakcji w Clubie Zalev w Świdnicy....

Bajkowe imprezy dla dzieci i moc atrakcji w Clubie Zalev w Świdnicy. Wkrótce także wieczór z Dj-em i koncert hip-hopowy

0

Gry i zabawy z klaunikową Fifi wpisały się już na stałe w kalendarz atrakcji organizowanych w Clubie Zalev w Świdnicy. Klimatyczny plażowy bar nad zalewem Witoszówka zaprasza też na wydarzenia muzyczne – w najbliższy weekend impreza z Dj-em z nadmorskich kurortów, a we wrześniu koncert hip-hopowy. Będzie okazja do wspólnej zabawy, ale też do odpoczynku na wygodnych leżaczkach i spróbowania klubowych specjałów.

Już trzeci rok z rzędu Club Zalev w Świdnicy udostępnia w okresie letnim swoje klimatyczne tereny zielone dla mieszkańców Świdnicy i okolicy. Znajduje się on w wyjątkowej lokalizacji nad świdnickim zalewem Witoszówka. Na miejscu można się napić pysznej kawy mrożonej, zjeść lody, gofry, a w upalne dni właściciele polecają orzeźwiające napoje i koktajle. Nie brakuje też zimnych i gorących przekąsek.

Club ma styl baru plażowego z wygodnymi leżakami z strefą dla dorosłych i strefą zabaw dla dzieci. Miejsce jest idealne do spotkań w gronie rodzinnym i z przyjaciółmi. Można tu zorganizować rozmaitego rodzaju imprezy od urodzin po wieczory panieńskie i kawalerskie a także wydarzenia komercyjne – jak koncerty lub eventy firmowe – przestawiają ofertę właściciele lokalu.

Club Zalev zapewnia liczne atrakcje niemal w każdy weekend. Dla najmłodszych cyklicznie w każdą niedzielę od 16.00 do 19.00 właściciele zapraszają na Bajkową Niedzielę z Klaunikową FiFi. W programie – gry i zabawy, bańki mydlane, tor przeszkód, nauka chodzenia na szczudłach, balony, tatuaże, malowanie twarzy i wiele innych atrakcji. Wstęp jest bezpłatny.

12,13 i 14 sierpnia wystąpi znany Dj z nadmorskich kurortów i zagra dla wszystkich spragnionych dobrej zabawy wakacyjne przeboje. – Zapraszamy wszystkich dorosłych w piątek i sobotę od godziny 18.00. W niedzielę, jak co tydzień od 16.00 nie zabraknie imprezy dla dzieci – Bajkowa Niedziela z Klaunikową FiFi. Po niej około godziny 19.00 Dj PETERO zabierze Was w muzyczną podróż. Pomimo ciężkich czasów wstęp na imprezy jest wolny, dlatego uprasza się wszystkich gości o nie wnoszenie do Clubu własnych napojów i jedzenia. Wszystkie smaczne przekąski, lody i napoje można kupić w naszym plażowym barze – zachęcają właściciele Clubu Zalev.

3 września już po raz drugi w Clubie Zalev gościć będzie dolnośląski rap Kartki z Regionu. Będzie to koncert prezentujący premierową płytę tego zespołu „Dowód Tożsamości”. Wystąpią także inni hip-hopowi wykonawcy. Wstęp 20 zł. Więcej informacji na – https://www.facebook.com/KzRKzC

Club Zalev nad Zalewem Witoszówka
ulica Polna Droga 9 w Świdnicy

Godziny otwarcia:

poniedziałek: zamknięte
wtorek – czwartek: 17.00 – 22.00
piątek: 17.00 – 00.00
sobota: 14.00 – 00.00
niedziela: 12.00 – 22.00

Weekendowe atrakcje i bieżące informacje o miejscu śledzić można na facebooku i instagramie profil Club Zalev Świdnica!

/Oprac. Agnieszka Nowicka/
/materiały – Club Zalev Świdnica/
/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułWycena nieruchomości – kiedy należy ją wykonać i ile kosztuje?
Następny artykułNowe drogi dojazdowe do pól we wsiach Granica, Tomkowice, Godzieszówek