Strona główna Artykuł sponsorowany Znajdź z nami drogę do kariery!

Znajdź z nami drogę do kariery!

0

Jeśli skończyłeś 15 rok życia, a nie ukończyłeś 18 lat, Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy zaprasza do uzupełnienia wykształcenia i zdobycia zawodu!

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy organizuje naukę w klasach: VII i VIII szkoły podstawowej  I klasie branżowej szkoły zawodowej. Kształci w zawodach: kowal, fryzjer, kucharz, cukiernik, piekarz, ogrodnik. Jeśli szukasz praktyki w innym zawodzie pomożemy Ci je znaleźć!
U nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Centrum zapewnia bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie, a także całodobową opiekę wychowawców w internacie. Uczestnicy to pracownicy młodociani (otrzymują wynagrodzenie, ubezpieczenie w ZUS, urlop wypoczynkowy oraz zaliczenie stażu pracy). Centrum posiada własne warsztaty szkoleniowe do odbywania zajęć praktycznych. Dysponujemy: siłownią, pracownią informatyczną, salą kinowo -widowiskową, strzelnicą. Zobacz jak działa – https://www.youtube.com/watch?v=BxucTtTTvrY

Nie ma mowy o nudzie! U nas rozwiniesz swoje pasje na kołach zainteresowań, poznasz inne kultury na wymianach międzynarodowych i zwiedzisz Polskę na wycieczkach krajoznawczych. Nasza siedziba mieści się w Zamku Książęcym w Oleśnicy. Odwiedź naszą stronę www.ckiw-olesnica.ohp.pl i sprawdź ofertę rekrutacyjną!

Jesteśmy też na Facebooku: https://www.facebook.com/ckiwolesnica

SZUKASZ SZKOŁY NA NOWY ROK SZKOLNY?

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Oleśnicy zaprasza osoby, które skończyły 15 rok życia, a nie ukończyły 18 lat do uzupełnienia wykształcenia i zdobycia zawodu.

Prowadzimy rekrutację do VII i VIII szkoły podstawowej oraz I klasy branżowej szkoły zawodowej. Kształci w zawodach: kowal, fryzjer, kucharz, cukiernik, piekarz, ogrodnik. Jeśli szukasz praktyki w innym zawodzie pomożemy Ci je znaleźć!

Zobacz jak wygląda nauka w Centrum https://www.youtube.com/watch?v=BxucTtTTvrY

Zakwaterowanie i wyżywienie jest bezpłatne. Zapewniamy całodobową opiekę w internacie. Za naukę na praktykach zawodowych uczniowie otrzymują wynagrodzenie, ubezpieczenie w ZUS, urlop wypoczynkowy oraz zaliczenie stażu pracy. Posiadamy własne warsztaty szkoleniowe do odbywania zajęć praktycznych. Dysponujemy: siłownią, pracownią informatyczną, salą kinowo-widowiskową, strzelnicą.

Nie ma mowy o nudzie! Nasi uczestnicy rozwijają  swoje pasje na kołach zainteresowań, poznają obce kultury na wymianach międzynarodowych i zwiedzają Polskę na wycieczkach krajoznawczych. Siedziba Centrum mieści się w Zamku Książęcym w Oleśnicy. Odwiedź stronę www.ckiw-olesnica.ohp.pl i sprawdź ofertę rekrutacyjną!

Znajdź Centrum na Facebooku  https://www.facebook.com/ckiwolesnica

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułZderzenie trzech osobówek na łączniku
Następny artykułMiędzynarodowe Zawody w Powożeniu CAI, Mistrzostwa Polski w Powożeniu oraz  Zawody Krajowe w Stadzie Ogierów Książ