Strona główna 112 Zderzenie trzech pojazdów pod Tomkową

Zderzenie trzech pojazdów pod Tomkową

0

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku wypadku, do którego doszło w czwartkowe popołudnie na drodze wojewódzkiej nr 382 między Świdnicą a Strzegomiem. Na wysokości zjazdu na Tomkową zderzyły się dwa auta osobowe oraz pojazd ciężarowy.

Fot. OSP Świdnica

O godzinie 16.11 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku dwóch samochodów osobowych oraz samochodu ciężarowego. Poszkodowana została jedna osoba, którą przekazano pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego – informuje asp. Paweł Szydłowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy.

49-letnia kierująca pojazdem marki Kia, mieszkanka powiatu świdnickiego, z niewyjaśnionej przyczyny zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z pojazdem ciężarowym. Na te pojazdy najechał następnie pojazd marki Mercedes. Nieprzytomną kierującą Kią została przewieziono do szpitala – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

Droga wojewódzka nr 382 w miejscu zdarzenia była zablokowana przez ponad trzy godziny. Ruch przywrócono około godziny 19.30.

/mn/

Poprzedni artykułTrwa budowa remizy strażackiej w Gogołowie
Następny artykułPrzebudowa Polnej Drogi coraz bliżej finiszu. Wykonawca chce jednak większych pieniędzy [FOTO]