Strona główna Wydarzenia Świdnica Świdniczanie nie popływają także na basenie krytym

Świdniczanie nie popływają także na basenie krytym

0

Sporym zaskoczeniem dla jednego ze świdniczan była kartka na drzwiach basenu krytego w Świdnicy, jaką zastał dzisiaj rano, gdy przyszedł jak zwykle popływać. Bez wcześniejszej informacji godziny zostały zmienione. Po naszym pytaniu do Ośrodka Sportu i Rekreacji natychmiast zmieniona została informacja na stronie obiektu, a przy okazji pojawiła się wiadomość o planowanej prawie dwumiesięcznej „przerwie technicznej”.

Zainteresujcie się Państwo proszę świdnickimi basenami. Czy można w Świdnicy popływać na godzinę 6.00 lub 7.00 otóż nie.
Od 1.07 jedyny czynny basen przy ul. Równej otwarty jest od godz. 10.00. Informacja o tym znajduje się na drzwiach wejściowych chyba od wczoraj. Całując klamkę można się nieco zdenerwować. Strona internetowa basenu mocno nieaktualna. Ceny chyba z przed pandemii. Kto za to wszystko odpowiada? Dlaczego w Żarowie i Świebodzicach może być normalnie? – pisze w liście do redakcji czytelnik.

Tuż po przekazaniu tej informacji do Ośrodka Sportu i Rekreacji, zanim otrzymaliśmy odpowiedź,  na stronie internetowej pojawiły się aktualne dane. Basen kryty czynny jest od dzisiaj do 10 lipca w godzinach 10.00 – 18.00, a od 11 lipca rozpocznie się „przerwa techniczna” i obiekt będzie nieczynny. Ma zostać uruchomiony „w pierwszych dniach września”. Tym samym w Świdnicy nie ma w tej chwili żadnego obiektu, w którym można popływać.

/red./

Poprzedni artykułHAFT blues-rockowo zagra w Parku Centralnym. Koncert już jutro!
Następny artykułCzyja zguba?