Strona główna Sport Jeździectwo Tim Price liderem czterogwiazdkowego konkursu

Tim Price liderem czterogwiazdkowego konkursu

0

Próbami ujeżdżenia, pierwszym testem jeździeckiego triatlonu, rozpoczęły się w czwartek zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego w Morawie. W najtrudniejszej klasie – CCI4*-L prowadzi Nowozelandczyk Tim Price na koniu Polystar I.

Na drugim miejscu ze stratą 1.6 punku karnego jest jego żona Jonelle na koniu Faerie Magnifico. Włoszka Evelina Bertoli na klaczy Fidjy des Melezes objęła trzecią lokatę. W trzech długich gwiazdkach najlepszy wynik uzyskał Niemiec Ben Leuwer na koniu Citius. W konkursie juniorskim prowadzi Belg Max Thual dosiadający konia QC Rock And Roll, Polka Karolina Miś na Go Jack jest trzecia, co daje jej pierwszą lokatę w Mistrzostwach Polski w tej kategorii wiekowej. Z kolei w trzech gwiazdkach w kategorii młodych jeźdźców najlepszy wynik i prowadzenie w Mistrzostwach Polski w tej kategorii należy do Karoliny Ślązak na Gangesie. W klasie kuców CCIP2*-S prowadzi Sina Brügger z Niemiec na klaczy Next Generation.

W piątek w rozegrane zostaną kolejne próby ujeżdżenia, tym również w konkursie o Puchar Narodów. Wyłonieni zostaną także pierwsi zwycięzcy w klasie kuców i Intro. Na morawskich arenach podczas czterech dni zawodów w dziesięciu konkursach międzynarodowych będzie rywalizowało niemal 230 zawodników i 350 koni w barwach 22 krajów z całego świata.

Wyniki on-line: http://results.strzegomhorsetrials.pl/event.php?event=15#CCIJ2S

/SHT, FOTO: Leszek Wójcik/

Poprzedni artykułTrwa odbudowa altany w Parku Młodzieżowym. Zobacz, jak postępują prace [FOTO]
Następny artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]