Bardzo udany start w ostatnich dniach zaliczyła Alicja Uroda, pięściarka Boks Polonii Świdnica. Podopieczna Roberta Gniota i Władysława Wołosza sięgnęła po brązowy medal podczas rozgrywanych w Bolszewie koło Wejherowa mistrzostw Polski juniorek w boksie.

Alicja Uroda w walce o wejście do finału musiała uznać wyższość aktualnej mistrzyni kraju. Finalnie zakończyła rywalizację z brązowym krążkiem, co należy uznać za znakomity rezultat.
/MDvR/
![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








