Z okazji Dnia Dziecka, Galeria Świdnicka zaprasza wszystkie dzieciaki na super słodką zabawę. Na najmłodszych czeka moc atrakcji.

Dla najmłodszych Galeria przygotowała specjalne strefy zabawy:
- WARSZTATY CZEKOLADOWE, gdzie stworzycie własne tabliczki czekolady;
- STREFA ANIMACJI, w której będziecie: skręcać balony, a później tworzyć z nich słodkie dekoracje, wykonacie fantastyczne prace plastyczne, zrobicie sobie kolorowe tatuaże, pomalujecie buziaki, zrobicie sobie super fotki w bańce mydlanej i na ekstra ściance z gigantycznymi słodyczami;
- WATA CUKROWA dla każdego, a do tego mnóstwo słodyczy.
Słodki Dzień Dziecka potrwa do 18.00.
/red./
fot. Dariusz Nowaczyński






![Pożar w lokalu usługowym na Grodzkiej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Grodzka-pozar-2026.04.02-1-100x75.jpg)

![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)