Strona główna Zwierzaki Mimi do adopcji

Mimi do adopcji

0

Ogłoszenie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy: Około roczny króliczek do adopcji, dostała u nas imię Mimi. Zachwyciła nas swoją urodą, ma prześliczne szaro – białe umaszczenie.

Mimi jest miłym króliczkiem, ale najpierw musi poznać swojego opiekuna i mu zaufać. Bardzo stresuje się pobytem w schronisku i zdarza jej się na widok człowieka lub w skutek gwałtownych ruchów/głośnych odgłosów zareagować warczeniem… Mimi nie jest agresywna, uważamy, że się po prostu boi i takim głośnym chrumkaniem okazuje swoje przerażenie uciekając w kąt. Niektóre króliki muszą przejść długą drogę zanim zaufają człowiekowi.

Jeśli zna opiekuna i mu ufa, daje się głaskać i podnosić na ręce. Nowy opiekun musi mieć na uwadze to, że króliki są głośnymi zwierzętami i potrafią robić niezły hałas w klatce.

W nowym domu wymagamy klatki dla Mimi, która będzie miała minimum 100 cm szerokości. Ważne by nowy opiekun dbał o to, że Mimi powinna wychodzić z klatki i nie spędzać tam 24h na dobę.  Mimi potrafi zachowywać czystość, korzysta z kuwetki oraz jest zaszczepiona. Przy adopcji jest wymagany transporter dla króliczka.

Kontakt w sprawie adopcji: schronsikoswidnica.pl

Poprzedni artykułCovid-19. Raport ministerstwa zdrowia
Następny artykułPat na komisji rewizyjnej Rady Miejskiej. Prezydent Świdnicy na razie bez absolutorium