Strona główna Zwierzaki Karat miał już dom. Teraz wypatruje nowego właściciela

Karat miał już dom. Teraz wypatruje nowego właściciela

0

Karat to pies, który miał niegdyś dom. Był znajdą i u obecnej właścicielki mieszkał kilka lat. Niestety, osoba starsza miała problem z utrzymaniem 2 psów, kota i samej siebie ze skromnych świadczeń socjalnych.Pies trafił do schroniska. Dzisiaj ma uregulowaną sytuację prawną i czeka na nowego właściciela.


Pracownicy Schroniska dla Bezdomnych Zwierzą w Świdnicy opisują:

Doszło do nieszczęścia – podczas Dni Świdnicy psy szarpnęły swoją właścicielkę, kobieta złamała rękę, a psy zamieszkały u nas. Wskutek interwencji instytucji miejskich, próśb samej właścicielki, psy zostały u nas, kobieta zrzekła się praw do nich i są przekazane do adopcji. Karat i Koral (Koral ma już dom) lepiej aby znalazły domy u odpowiedzialnych osób, które będą świadome ich potrzeb i zapewnią im dobre warunki.

Karat to 7-letni,  wesoły, żywiołowy pies. Potrzebuje domu, który zapewni mu dość dużo ruchu i spacerów. Ma trudne doświadczenia z przeszłości. Najprawdopodobniej był bity. Ufa naszym pracownikom i wolontariuszom, ale czasami obawia się gwałtownych chwytów za obrożę. Karat szuka zrozumienia i domu z dużą ilością aktywności fizycznej.

Pies mieszkał w mieszkaniu, zachowuje czystość. Pies bardzo boi się nagłych gestów, szuka wyrozumiałego domu, który da mu swobodę i zrozumie potrzebę indywidualności, gdyż Karat nie zawsze chce się miziać i wpychać na kolana. U nas w schronisku szaleje za pracownikami i jest bardzo nam oddany.

Karat ma problem z zostawaniem w samotności, szuka drogi wyjścia do swojego opiekuna. Najlepiej, gdyby znalazł dom, w którym nie musi zostawać sam na długie godziny.

Akceptuje inne psy. Poszukuje domu, w którym spędzi jeszcze wiele lat swojego życia! Dom koniecznie bez kotów! Jeśli Karat podbił Twoje serce, ale nie możesz go adoptować, wesprzyj jego utrzymanie i podaruj symboliczną złotóweczkę https://schroniskoswidnica.pl/psy-do-adopcji/karat

Kontakt w sprawie adopcji schroniskoswidnica.pl

/źródło Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy/

Poprzedni artykułŚwidnica wczoraj i dziś. Pl. 1000-lecia Państwa Polskiego
Następny artykułWystartowały zmagania na piasku [FOTO]