Strona główna 112 Policjanci poszukują zaginionego 45-latka ze Świdnicy

Policjanci poszukują zaginionego 45-latka ze Świdnicy [ODNALEZIONY]

0

Świdniccy policjanci poszukują zaginionego 45-letniego Tomasza S. Mężczyzna ostatni raz widziany był przez rodzinę 23 maja. Od tej pory najbliżsi nie wiedzą gdzie mężczyzna przebywa. – Zwracamy się do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego o kontakt z policją – apeluje Magdalena Ząbek z Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy.

Aktualizacja: Mężczyzna został odnaleziony.

Tomasz S. to mieszkaniec Świdnicy, który 23 maja br. około godziny 8.00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. 45-latek w chwili zginięcia ubrany był w ciemnozieloną koszulkę z krótkim rękawem oraz czarne spodnie dresowe. Ma około 186 cm wzrostu, krótkie, ciemne włosy, na twarzy zarost (broda), jest krępej budowy ciała.

Wszystkich mających informacje, o tym gdzie poszukiwany mężczyzna może przebywać, prosimy o kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112 lub bezpośrednio z Komendą Powiatową Policji w Świdnicy przy ul. Jagielońskiej 23 (tel. 47 87 552 00 lub 47 87 552 19) – apeluje rzecznik KPP Świdnica.

/KPP Świdnica, opr. mn/

Poprzedni artykułAuto osobowe doszczętnie spłonęło na wjeździe do Galerii Świdnickiej [FOTO/VIDEO]
Następny artykułJak wybrać dobry gabinet dentystyczny?