Strona główna Artykuł sponsorowany Nowe domy z ogrodami nieopodal Świdnicy

Nowe domy z ogrodami nieopodal Świdnicy

0

Nowoczesne domy z własnymi ogrodami, do tego aż trzy miejsca parkingowe przy każdej posesji i doskonałe umiejscowienie w pobliżu przedszkola i żłobka oraz innych ważnych punktów usługowych. Nowe osiedle znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Świdnicy, na obrzeżach Pszenna, a na mieszkańców czeka dziewięć wygodnych segmentów w zabudowie szeregowej.

Idealne dla rodzin, umiejscowione w bliskości Świdnicy i w atrakcyjnej okolicy. Domy są w stanie deweloperskim i w zabudowie szeregowej. Każdy posiada własny ogród i aż trzy miejsca parkingowe. Inwestor przyszłościowo zaplanował w nich także podłączenie pod fotowoltaikę i pompę ciepła. Takie rozwiązania z pewnością ułatwią ich właścicielom inwestycję w odnawialne źródła energii, a komfort zapewni zainstalowane w każdym z segmentów ogrzewanie podłogowe.

Atutem oferowanych nieruchomości jest przemyślany układ przestrzenny. Domy są dwukondygnacyjne – parter i poddasze. Na mieszkańców czekają cztery pokoje i duży balkon w kształcie litery L. Intymność każdej rodzinie zapewni akustyczna izolacja ścian działowych między poszczególnymi segmentami zabudowy. Domy są wyposażone we wszystkie media – gaz, energię, wodę i kanalizację gminną, a także odpowiedni dojazd do działki przez utwardzoną drogę. W zabudowie znajdują się również garaże.

W sprzedaży oferujemy – dwa segmenty skrajne o powierzchni 105,9 m2 położone na działkach o pow. 640 m2, i siedem segmentów środkowych o powierzchni 126,2 m2 każdy na działkach o pow. 357 m2. Szczegółowe informacje można uzyskać w biurze nieruchomości ANS Świdnica. Kontakt pod nr tel. 510 135 505; 501 470 229 lub na maila – [email protected].

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułMimo deszczu spłonęło 18-metrowe drzewo w Świdnicy
Następny artykułŚwietne wieści z Jarocina. Nasze orliki drugie podczas ogólnopolskiego turnieju [FOTO]