Strona główna Wydarzenia Świdnica Motocykliści pożegnają tragicznie zmarłego kolegę

Motocykliści pożegnają tragicznie zmarłego kolegę

0

W poniedziałek odbędzie się pogrzeb 71-latka, który zginął w wypadku na drodze krajowej nr 35 w Strzelcach. W ostatniej drodze będą mu towarzyszyć koledzy, motocykliści.

zdjęcie ilustracyjne

Do tragicznego wypadku doszło 30 kwietnia, około godziny 17.50. – Doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pojazdu marki Mercedes oraz motocykla Suzuki, którym kierował 71-letni mieszkaniec Świdnicy. Kierującego motocyklem nie udało się uratować. Na miejscu obecny był prokurator oraz biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków – mówiła Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji. Wyjaśnianiem okoliczności wypadku zajęła się Prokuratura Rejonowa w Świdnicy, która wszczęła w tej sprawie śledztwo.

Zapewne większość z Was słyszała o tragedii, która miała miejsce w Strzelcach w minioną sobotę, 30 kwietnia. W wypadku zginął nasz przyjaciel, kolega, motocyklista, Bogusław Stanisław Makowski, który od 16. roku życia nie rozstawał się z motocyklem ani na chwilę. Pożegnajmy wszyscy naszego kolegę tak jak na to zasłużył: licznie i z hukiem. Pogrzeb odbędzie się w Świdnicy 9 maja 2022 roku o godz. 14.00. Zbiórka pod cmentarzem o 13.30 przy ul. Brzozowej (główne wejście przy kapliczce) – informują motocykliści.

/mn/

Poprzedni artykułBiegali i jeździli na rowerze… Fantastyczna i zaciekła walka podczas zawodów duathlonowych w Świdnicy! [195 ZDJĘĆ]
Następny artykułDo 2025 roku chcą przebudować niebezpieczne skrzyżowanie. Podpisano umowę z firmą projektową