Strona główna Sport Piłka nożna We Wrocławiu sięgnąć po zwycięstwo się nie udało

We Wrocławiu sięgnąć po zwycięstwo się nie udało

0

Drużyna ŚKPR-u I Świdnica trenera Patryka Dębowczyka ma za sobą drugi turniej grupy finałowej Dolnośląskiej Ligi Chłopców. W sobotę, 24 kwietnia we Wrocławiu świdniczanie starli się z gospodarzami i GOKiS-em Katy Wrocławskie.

Niestety oba spotkania zakończyły się zwycięstwami rywali. Szare Wilki przegrały ze Śląskiem 16:23 (10:10) i GOKiS-em 18:27 (7:14). Zdecydowanie bliżej zdobycia punktów było w starciu ze Śląskiem Forzą. ŚKPR prowadził przez całą pierwszą i na początku drugiej połowy. Niestety, od stanu 12:12 w 37. minucie przeciwnicy zdobyli pięć goli z rzędu, co przechyliło szalę na ich stronę. W spotkaniu z ekipą z Katów Wrocławskich zwraca uwagę wyczyn Fabiana Stadnika, który zaliczył aż 12 z 18 trafień dla ŚKPR-u. 30 kwietnia obie nasze drużyny zagrają na turnieju w Legnicy. Dojdzie tam do naszych klubowych derbów, a także starć ŚKPR II – Śląsk Forza i Siódemka Miedź – ŚKPR I.

Śląsk Forza Wrocław – ŚKPR Świdnica 23:16 (10:10)

ŚKPR: Szewczyk – Stadnik 6, Przibycin 6, J. Kocjan 2, Zając 1, Lurka 1, Litwińczuk, Satała.

GOKiS Kąty Wrocławskie – ŚKPR Świdnica 27:18 (14:7)

ŚKPR: Szxewczyk – Stadnik 12, Pawlak 3, Zając, 1, Lurka 1, J. Kocjan 1, Litwińczuk, Przibycin, Satała.

Poprzedni artykuł„Weź koc, wyjedź z miasta, zasmakuj w naturze”. Targ Ziemi już w niedzielę! Na gości czekać będzie kilkudziesięciu wystawców
Następny artykułW Świdnicy powstanie punkt paszportowy? Na taki krok decydują się inne miasta w regionie