Strona główna Artykuł sponsorowany Jakie włosy doczepiane wybrać?

Jakie włosy doczepiane wybrać?

0

Doczepiane włosy to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób pragnących długich, gęstych kosmyków na co dzień. Istnieją różne metody przedłużania włosów. Są one zróżnicowane i zwykle dobierane indywidualnie do danej osoby. Sposoby doczepiania włosów uzależnione są także od kondycji i oczekiwanego efektu. Właśnie tym, należy kierować się podczas wyboru metody przedłużania włosów.

Doczepiane włosy – metoda keratynowa
Metoda keratynowa to jedna z najczęściej wybieranych sposobów przedłużania włosów. Polega ona na połączeniu przedłużanego pasma z naturalnym, za pomocą keratynowej końcówki. Cały zabieg wykonywany jest z użyciem wysokiej temperatury, natomiast efekt utrzymuje się około 3 miesięcy. Ta metoda przedłużania włosów doskonale sprawdzi się dla osób, które wybierają sprawdzone rozwiązania, a także chcą zdecydować się na trwałe przedłużanie włosów. Niestety ta metoda nie sprawdzi się dla kobiet, posiadających cienkie i podatne na wypadanie włosy.

Przedłużanie włosów – przedłużanie włosów na ringi
Przedłużanie włosów na ringi przypomina metodę keratynową. Włosy jednak nie są połączone za pomocą keratynowych końcówek, a specjalnymi ringami. Ringi są urozmaicone; mogą mieć różny kolor, czy wielkość co pozwoli na uzyskanie w pełni naturalnego efektu. Co więcej, metoda ta, nie wymaga użycia wysokiej temperatury. Zalecana jest więc osobom, które posiadają cienkie włosy, ze skłonnością do wypadania.

Włosy doczepiane – metoda tape on
Bardzo popularna jest także metoda tape on, zwana także metodą kanapkową. Jest to najmniej inwazyjna metoda, która dodatkowo nie obciąża włosów. Jest najbardziej polecana dla włosów cienkich. Za pomocą tej metody efekt będzie z całą pewnością najbardziej zadowalający. W sklepie Viola znajdziesz doczepiane włosy różnego rodzaju, między innymi taśmy tape on, a także płyn do ściągania keratyny z włosów.

Doczepiane włosy – jaka długość będzie najlepsza?
Ważnym elementem, na który warto zwrócić uwagę, jest także wybór długości włosów doczepianych. Jest to kwestia indywidualna i zależy od preferencji. Jednakże warto zwrócić uwagę, że łączenia włosów doczepianych z naturalnymi znajdują się tuż przy skórze głowy.

Sztuczne włosy czy naturalne – jaki wybrać?
Oczywiście zdecydowanie lepsze będą naturalne włosy. Dzięki ich strukturze idealnie dopasują się do naturalnych kosmyków. Taki efekt nie jest możliwy z użyciem włosów sztucznych. Dzieje się tak ze względu na charakterystyczny tekstylny blask, który sprawia, że włosy różnią się od struktury tych naturalnych.

Obecnie dostępnych jest wiele metod doczepiania włosów. Bez wątpienia różnią się one między sobą ceną, trwałością, a także kilkoma innymi czynnikami. Podczas wyboru metody przedłużania włosów, należy także zwrócić uwagę na stan i kondycję włosów naturalnych. Niektóre metody mogą negatywnie wpłynąć na naturalne włosy, natomiast inne będą dla nich doskonałe. Wszystkie powyższe czynniki, z pewnością pozwolą Ci wybrać najlepszą metodę przedłużania włosów, która będzie wyglądać naturalnie i efektownie.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułPięć lat od katastrofy w Świebodzicach. Pod gruzami zginęło 6 osób
Następny artykułWłaściciel porzucił Maksa. Pies czeka na nowy dom