Strona główna Artykuł sponsorowany Internet domowy, który Cię nie zawiedzie

Internet domowy, który Cię nie zawiedzie

0

Internet domowy Orange jest ultraszybki i stabilny. Do wyboru masz 3 prędkości światłowodu. To idealne rozwiązanie dla osób wymagających, które na co dzień potrzebują niezawodnego internetu do pracy, nauki czy rozrywki.

 Jakie są zalety światłowodowego internetu domowego Orange?

  • Szybkość – w Orange możesz korzystać z prędkości do 300 Mb/s, do 600 Mb/s lub do 1 Gb/s.
  • Stabilność łącza – bardzo niskie ryzyko pojawienia się zakłóceń w przesyle danych, które często dotyczą tradycyjnych metod przekazu.
  • Niezawodność – na jakość połączenia nie wpływają warunki pogodowe, dlatego też internet światłowodowy jest niemal bezawaryjny.

Internet domowy Orange – dodatkowe korzyści

Jeśli jesteś nowym klientem i kupisz ofertę online, przez 2 miesiące możesz z niej korzystać za 0 zł przy umowie na 24 miesiące. Możesz też podpisać umowę bezterminową z pierwszym miesiącem za 0 zł, wtedy w dowolnym momencie możesz zrezygnować z korzystania z usługi bez żadnych dodatkowych opłat.

Dla kogo internet światłowodowy jest najlepszym rozwiązaniem? Dla wszystkich, którzy potrzebują wysokiej prędkości transmisji danych oraz cenią sobie wygodę i niezawodność. Internet domowy Orange docenią szczególnie gracze, przede wszystkim za niski ping, osoby pracujące lub uczące się zdalnie za odporność na zakłócenia, a także rodziny, które korzystają z kilku urządzeń elektronicznych w tym samym czasie.

Internet domowy w pakiecie Orange Love

Jeśli szukasz niezawodnego internetu w pakiecie z dodatkowymi usługami – telewizją, abonamentem komórkowym, telefonem domowym, skorzystaj z pakietów Orange Love.

  • Orange Love Mini – zawiera internet światłowodowy oraz abonament komórkowy z 15 GB internetu.  Teraz dodatkowo do pakietu możesz dodać Netflix – swoje obecne konto w serwisie lub nowe. Orange pokryje jego koszty aż przez 6 miesięcy.
  • Orange Love Standard – to internet domowy, abonament komórkowy z 30 GB internetu, telewizja oraz telefon stacjonarny.
  • Orange Love Extra – w tym pakiecie znajdziesz: internet domowy, abonament komórkowy i 50 GB internetu, telefon stacjonarny, telewizję, a także pakiet kanałówHBO i HBO Max.
  • Orange Love Premium – ten pakiet zawiera: internet stacjonarny, telefon domowy, abonament komórkowy z internetem 80 GB oraz pakiet kanałów HBO z HBO MAX i CANAL+ Prestige.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułWkrótce startuje V edycja spacerów z kijkami po gminie Świdnica
Następny artykułCzy kontenery mieszkalne to dobra alternatywa dla murowanego domu?