Strona główna Wydarzenia Żarów Żarów zaprasza na kiermasz wielkanocny

Żarów zaprasza na kiermasz wielkanocny

0

Wielkanocne baby, mazurki, chlebowe baranki czy wreszcie tradycyjny żurek. To i wiele innych smakołyków będzie można znaleźć podczas corocznego kiermaszu wielkanocnego organizowanego przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Na stoiskach z rękodziełem pojawią się barwne pisanki, kolorowe palmy, stroiki, świąteczne serwetki i inne wyroby, które przypominają nam o nadchodzących świętach Wielkiej Nocy. Nie zabraknie atrakcji dla naszych najmłodszych. Ciekawe warsztaty, wiejska zagroda czy szukanie wielkanocnego jajka to tylko niektóre z niespodzianek, jakie organizatorzy szykują na ten dzień. Kiermasz urozmaicą występy zespołów „Jarzębina” z Kobierzyc, „Krukowianie” oraz „Senyor-Rici”.

Żarowski kiermasz wielkanocny odbędzie się 10 kwietnia w godz. 15.00-18.00 w hali sportowej GCKiS przy ulicy Piastowskiej 10.

/UM Żarów, opr. mn/

Poprzedni artykułMieszkańcy skarżyli się na uciążliwy smród palonego plastiku. Zakład zachęca do udziału w badaniu jakości powietrza
Następny artykułByły strażak stanie przed sądem. Jest oskarżony o podżeganie do podpalenia samochodów i zlecanie kradzieży sklepowych