Strona główna Kultura Zapraszają wystawców na kiermasz wielkanocny

Zapraszają wystawców na kiermasz wielkanocny

0

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji gminy Świdnica zaprasza wszystkich twórców oraz miłośników sztuki i tradycji do wzięcia udziału w kiermaszu sztuki ludowej i kulinarnej pn. „Jarmark Wielkanocny”.

Kiermasz odbędzie się w dniu 9 kwietnia 2022 r. (sobota) od godziny 13.30 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Pszennie, ul. Wrocławska 15 Celem kiermaszu jest prezentacja i wspieranie sztuki ludowej i rękodzieła artystycznego oraz zachowanie od zapomnienia tradycji wielkanocnych.

W kiermaszu może wziąć udział każdy wystawca, który zgłosi się do Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy .
Zainteresowani udziałem proszeni są o wypełnienie i przesłanie karty wystawcy (karta dostępna na www.goksir.swidnica.pl) do dnia 31 marca 2022 r. na adres: Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy ul. B. Głowackiego 4, 58-100 Świdnica, telefon 74 852 30 67 wew. 313, telefon komórkowy 696 061 715 –  Justyna Sara-Hryncyszyn lub drogą e-mailową na adres: [email protected], konieczność pisemnego potwierdzenia.

Poprzedni artykułGmina Świdnica uruchamia główny magazyn z darami
Następny artykuł„Do tej pory byliśmy bezdomni”. Powiatowa Platforma Obywatelska doczekała się własnej siedziby