Strona główna Sport Inne Powalczyli w mistrzostwach Dolnego Śląska

Powalczyli w mistrzostwach Dolnego Śląska

0

W ostatnią niedzielę, 27 marca tenisiści stołowi Klubu Sportowego Radunia Tąpadła wzięli udział w Mistrzostwach Dolnego Śląska Igrzysk LZS rozgrywanych w Brzegu Dolnym.

Do rywalizacji przystąpiło około 200 osób, w tym czwórka zawodników (dwoje seniorów i dwoje młodzików) KS-u Radunia Tąpadła. Dla tych drugich była to pierwsza tak ważna impreza. – Najbardziej cieszy postawa naszych młodych adeptów, którzy trenują grę w tenisa stołowego od 6 miesięcy, a już potrafią podjąć walkę z bardziej doświadczonymi i ogranymi rówieśnikami, o czym świadczą ich lokaty w kategorii młodzików (rocznik 2009 i młodsi) – komentuje Michał Drozd z Klubu Sportowego Radunia Tąpadła.

Finalnie wśród młodzików na 13. lokacie uplasował się Teodor Lisiewicz (rocznik 2011), a na 17. miejscu znalazł się Wojciech Szustka (rocznik 2010). W kategorii seniorów wśród kobiet na 9. pozycji finiszowała Agnieszka Lisiewicz, a Michał Drozd zakończył turniej finałowy na 25. miejscu w kategorii mężczyzn.

/MDvR/

Poprzedni artykułPrezydent Świdnicy prosiła o udostępnienie obiektów diecezji na potrzeby uchodźców. „Nie ma decyzji biskupa w tej sprawie”
Następny artykułDrewniane meble ogrodowe