Strona główna 112 Zderzenie dwóch aut pod Mielęcinem. Sprawca jechał pod wpływem środków odurzających

Zderzenie dwóch aut pod Mielęcinem. Sprawca jechał pod wpływem środków odurzających

0

W niedzielny wieczór doszło do kolejnego zdarzenia drogowego na feralnym skrzyżowaniu drogi krajowej nr 5 oraz tzw. łącznika autostradowego pod Mielęcinem. Zderzyły się tam dwa auta osobowe.

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym wpłynęło do służb ratunkowych w niedzielę około godziny 20.10. – 35-latek, który kierował pojazdem marki Daewoo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla prawidłowo jadącego pojazdu Audi, którym kierował 21-latek, doprowadzając w efekcie do zderzenia pojazdów. W wyniku tego zdarzenia obaj kierujący oraz 22-letni pasażer podróżujący Audi zostali przewiezieni do szpitala. Kierowcy nie doznali poważniejszych obrażeń, natomiast pasażera pozostawiono na obserwacji – informuje Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

Dalsze czynności wykazały, że 35-letni kierujący samochodem marki Daewoo prowadził pojazd po użyciu środków odurzających. Wykazało to wstępne badanie na zawartość narkotyków w organizmie. Od mężczyzny pobrano krew do badań. Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych – dodaje Ząbek.

/mn/

Poprzedni artykułMistrzowie parkowania [FOTO]
Następny artykułNajpiękniejsze sukienki na 18. urodziny – wejdź w dorosłość w modnym stylu