Strona główna 112 Dachowanie w Szczepanowie. Kierowca wypadł z samochodu i został pod nim uwięziony

Dachowanie w Szczepanowie. Kierowca wypadł z samochodu i został pod nim uwięziony

0

Do poważnego zdarzenia drogowego doszło na drodze krajowej nr 35 w miejscowości Szczepanów. Dachowało tam auto osobowe, z którego wypadł kierowca. Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do służb ratunkowych w środę około godziny 11.30. – Na drodze krajowej nr 35 kierowca pojazdu marki Kia, który zmierzał w kierunku Wrocławia, na łuku drogi z niewyjaśnionej przyczyny zjechał do rowu, a następnie dachował. W następstwie tego zdarzenia kierowca wypadł z auta i został uwięziony pod pojazdem – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.

Osoba poszkodowana została uwięziona pod samochodem osobowym. Jest ona przytomna – informuje mł. bryg. Łukasz Grzelak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy. Jak dodaje rzecznik policji, poszkodowany został wydobyty spod pojazdu przez ratowników i został przekazany pod opiekę medyków. Autem podróżował również pasażer, który według wstępnych informacji nie doznał poważniejszych obrażeń.

Na drodze krajowej nr 35 przez kilka godzin występowały utrudnienia w ruchu. Normalny przejazd przywrócono około godziny 15.00.

/mn/

Poprzedni artykułNajnowsze dane resortu zdrowia o zakażeniach w kraju, województwie i powiecie świdnickim
Następny artykułBiało-zielony piłkarz z powołaniem do kadry DZPN