Strona główna Artykuł sponsorowany Co zyskujesz, kupując w Salonach Agata? Opinie zadowolonych klientów nie pozostawiają złudzeń!

Co zyskujesz, kupując w Salonach Agata? Opinie zadowolonych klientów nie pozostawiają złudzeń!

0

Salony Agata to polska firma meblarska z długą historią. Co ważniejsze, nie tylko utrzymała się na rynku wiele lat, ale też bardzo się rozwinęła i obecnie ma salony w całej Polsce. Na czym polega ich fenomen i czym wyróżniają się spośród innych firm meblarskich?

Wybierając Agatę, wybieramy polski biznes
W czasach kiedy coraz więcej mówi się o wspieraniu lokalnych marek i polskiej gospodarki, zaczęliśmy kupować bardziej świadomie. Dotyczy to zarówno produktów spożywczych, jak i odzieżowych czy właśnie meblarskich. Salony Agata to firma, która powstała w 1952 roku jako „Bytomskie Fabryki Mebli”. Do dzisiaj spółka posiada tylko polski kapitał. Oznacza to, że kupując w tych salonach meble, wspieramy polski biznes. Jeżeli mamy wybór, to zawsze warto wybrać rodzimą markę, zamiast popularnych zagranicznych sieciówek.

Pomysłowe rozwiązania na problematyczne przestrzenie
Metraże w obecnym budownictwie pozostawiają wiele do życzenia. To nieraz ciasne, nieustawne pomieszczenia, w których każdy z nas stara się zmieścić maksimum przedmiotów. Przykładem pomysłowych mebli cieszących się sporym zainteresowaniem są kuchnie modułowe Qubik, które oferują Salony Agata. Opinie zadowolonych klientów nie pozostawiają złudzeń: dzięki modułom nawet pozornie nieustawną kuchnię można efektywnie (i efektownie!) zaaranżować. Moduły wypełnią naroża i skosy, co jest nie bez znaczenia w przypadku małych mieszkań na poddaszu czy kawalerek. Projektując taką kuchnię, nie musisz liczyć tylko na siebie. Do dyspozycji masz intuicyjny planer kuchni online, ale swoje twórcze wizje możesz skonsultować ze specjalistą lub zupełnie zdać się na jego opinię. W Salonach Agata pracuje sztab projektantów i doradców zawsze gotowych do pomocy.

Wyłącznie polski kapitał
Ponieważ jest to polska marka, współpracuje z wieloma polskimi producentami mebli, co z pewnością przekłada się na jakość mebli. W sklepach możemy też jednak znaleźć wiele zagranicznych marek. Jest to na pewno plus dla osób, które chcą mieć oryginalnie urządzone mieszkanie. Więcej na ten temat przeczytamy na: https://www.rp.pl/handel/art18894461-skad-sie-biora-dobre-opinie-o-salonach-agata.

Dosłownie wszystko do mieszkania – w jednym miejscu!
Każdy, kto urządza swoje mieszkanie albo dom wie, że potrafi być to wykańczający proces. Trzeba w końcu urządzić kuchnię, łazienkę, poszczególne pokoje, kupić dywany, zasłony, łóżka… lista się po prostu nie kończy. A to przecież dopiero podstawy. Żeby mieszkanie wyglądało na zamieszkane, ważne są też dekoracje, koce, obrazki, wazony i mnóstwo innych drobiazgów. Często żeby je wszystkie zgromadzić, trzeba zjeździć pół miasta. W przypadku salonów Agata wszystko znajdziemy w jednym miejscu. Znajdziemy tu też ekspertów, którzy pomogą nam zaprojektować kuchnię i łazienkę, dobiorą nam materac do sypialni oraz mebelki do pokoju dla dziecka. Na koniec możemy wybrać wszystkie potrzebne akcesoria: od poduszek po durszlak.

Nie zapominajmy też, że Salony Agata Meble to też sklep internetowy, więc często nie musimy się nawet ruszać z domu, żeby domówić jakiś mebel. Na pewno wszystkie te czynniki składają się na popularność tych sklepów.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułNajnowsze dane resortu zdrowia o zakażeniach w kraju, województwie i powiecie świdnickim
Następny artykułPonad 300 kontroli podczas „trzeźwego poranka”