Strona główna Artykuł sponsorowany Atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w Świdnicy. Wybierz komfort, nowoczesność i malownicze widoki!

Atrakcyjne mieszkania na sprzedaż w Świdnicy. Wybierz komfort, nowoczesność i malownicze widoki!

0

Komfortowe mieszkania z licznymi przeszkleniami, przestronnymi tarasami lub balkonami i w wygodnej lokalizacji Świdnicy. Malownicze widoki na Ślężę rozciągające się z ostatniej linii nowej zabudowy oraz odpowiedni na wypoczynek dla całej rodziny zielony dziedziniec z placem zabaw. Ponadto garaż podziemny i liczne nowoczesne rozwiązania. Sprawdź ofertę nowych mieszkań dwuetapowej inwestycji „Ogrody Zawiszów” i wybierz idealne miejsce do życia!

Ogrody Zawiszów, mieszkania w Świdnicy

OGRODY ZAWISZÓW to dwuetapowa inwestycja zlokalizowania w Świdnicy, przy ulicy Bolesława Krzywoustego.

Jednym z wielu atutów inwestycji jest malowniczy widok na masyw Ślęży rozciągający się z ostatniej linii zabudowy. Doskonała lokalizacja w pobliżu centrum miasta sprawi, że będzie to idealne miejsce do życia. Logiczny i funkcjonalny układ przestronny budynku, szeroki wybór i zróżnicowanie mieszkań na metrażu od 40 – 80m2 gwarantuje, że każdy znajdzie tu lokum odpowiadające jego potrzebom i preferencjom . Eleganckie wejścia do budynku, duże przeszklenia, tarasy i ogródki przy mieszkaniach na parterze oraz przestronne balkony w mieszkaniach od pierwszego piętra – przedstawia ofertę deweloper.

Zaletą jest także duża elastyczność oferty. Właściciele mogą bowiem indywidualnie dopasować mieszkanie do własnych potrzeb. – Istnieje możliwość wprowadzenia zmian lokatorskich w branżach: budowalnych, sanitarnych i elektrycznych. Wysoki poziom komfortu zapewni szereg udogodnień m.in. drzwi antywłamaniowe o podwyższonej izolacji akustycznej, okna o niskim współczynniku przenika ciepła, nierdzewne balustrady na balkonach i tarasach oraz cichobieżne windy. Zaprojektowano również garaż podziemny z miejscami postojowymi i komórkami lokatorskimi. Nie zapomniano też o najmłodszych i to z myślą właśnie o nich na zielonym dziedzińcu zostanie stworzony plac zabaw – opisuje inwestycję deweloper.

Docelowo powstanie komfortowy i zapewniający prywatność mieszkańcom budynek w kształcie litery L. Łącznie w dwóch segmentach powstanie 67 mieszkań o rozkładzie – od jednego do czterech pokoi. Nieruchomość z licznymi nowoczesnymi rozwiązaniami wznoszona jest w tradycyjnej technologii z dbałością o każdy detal.

Dzięki doświadczeniu i szerokim kompetencjom wiemy jak zaprojektować osiedle, które będzie dla mieszkańców czymś więcej niż miejscem do spania. Doskonale wiemy, że zaufanie Klientów zdobywa się przede wszystkim jakością i spełnianiem oczekiwań – dodaje.

Zakończenie pierwszego etapu inwestycji jest zaplanowane na grudzień 2022 rok. Drugi jej etap ma zostać ukończony w czerwcu przyszłego roku.

Ogrody Zawiszów, Świdnica, nowe mieszkania

Wykonawcą jest spółka Jaskólscy posiadająca ponad trzydziestoletnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym. Firma zapewnia fachowe doradztwo dla Klientów zainteresowanych ofertą, a także gwarancję wysokiej jakości i terminowej realizacji inwestycji.

„OGRODY ZAWISZÓW”

ADRES INWESTYCJI:
ul. Bolesława Krzywoustego,
58-100 Świdnica

KONTAKT z biurem
tel. +48 786 846 399

Sprawdź ofertę nowych mieszkań i szczegóły inwestycji także na www.jaskolscy.com

/Artykuł sponsorowany/
/Oprac. Agnieszka Nowicka/
/Grafika i materiały: Jaskólscy/

Poprzedni artykułUciekał przed ostrzałem, wpadł na rosyjskie czołgi, ale zadanie wykonał. Świdniczanin dotarł z darami do Kijowa i uratował ponad 20 zwierząt [FOTO]
Następny artykułCzym jest diamentowe malowanie?