Ponad 15 litrów krwi zebrano podczas pierwszej w tym roku akcji krwiodawstwa, zorganizowanej 15 lutego przez żarowski Klub Honorowych Dawców Krwi oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Wałbrzychu.
Fot. UM Żarów
Żarowianie po raz kolejny podzielili się tym cennym darem, a w walentynkowej zbiórce wzięło udział 34 krwiodawców.
Ekipa wyjazdowa RCKiK w każdy czwartek gości w Świdnicy. Krew można oddać w godzinach 9.00-13.00 w dawnym budynku gimnazjum przy ul. Kozara-Słobódzkiego 27.

![Kolejki po kulinarne skarby. V Święto Pieroga w Łażanach [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/V-Swieto-Pieroga-w-Lazanach-20.06.-2026-3-238x178.jpg)
![Rowerowe połączenie Świdnicy z Żarowem coraz bliżej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/sciezka-Zarow-Wierzbna-6-238x178.jpg)






