Do bardzo ciekawego wydarzenia dojdzie już w najbliższą sobotę, 5 lutego. W hali sportowej w Świebodzicach szczypiornistki miejscowej Victorii rozegrają grę kontrolną z młodzieżową reprezentacją Egiptu przygotowującą się do nadchodzących mistrzostw świata rozgrywanych w Słowenii.

Do tych pozostało jeszcze jednak sporo czasu. Słowenia będzie gospodarzem mistrzostw globu przeznaczonych dla piłkarek ręcznych do lat 20 w dniach od 22 czerwca do 2 lipca 2022 roku. Egipcjanki już teraz mocno przygotowują się do tej imprezy szlifując swoją formę i grając z polskimi przeciwniczkami. Spotkanie z naszymi juniorkami młodszymi w Świebodzicach zaplanowano na godz. 13.30. Tego samego dnia zawodniczki z Afryki rozegrają mecz z pierwszoligowymi seniorkami Karkonoszy Jelenia Góra, a później w planie mają jeszcze potyczki z Dziewiątką Legnica i Zagłębiem Lubin.
/MDvR/






![Kolizja trzech aut na Westerplatte [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/Westerplatte-kolizja-2026.05.18-2-100x75.jpg)


![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)