Sporego kalibru niespodzianka czeka w najbliższym czasie młodych zawodników KS-u Radunia Tąpadła. W sobotę, 19 lutego będą mogli spotkać się i potrenować wspólnie z zawodnikiem występującym na co dzień w Lotto Superlidze i posiadającego w swojej kolekcji medale młodzieżowych mistrzostwa Starego Kontynentu.

Mowa o Piotrze Chodorskim, broniącym obecnie barw AZS-u Politechnika Rzeszów, który może w Lotto Superlidze pochwalić się blisko 70% skutecznością wygranych spotkań. Gość najbliższego spotkania, do którego dojdzie w gminie Marcinowice jest także mistrzem Europy kadetów, wicemistrzem Europy juniorów, wielokrotnym medalistą mistrzostw kraju czy drużynowym mistrzem Polski. Jest ponadto aktualnym wicemistrzem Polski 2021 w grze deblowej.
– Zawodnik takiego formatu po raz pierwszy odwiedzi powiat świdnicki. Chcemy w ten sposób mocniej rozpropagować tenis stołowy wśród dzieci w naszym regionie, tym bardziej że nie ma nigdzie w okolicy szkolenia najmłodszych w tej dyscyplinie sportu. Cieszymy się, że tak uznany gracz docenił naszą pracę z młodymi adeptami tenisa stołowego i chętnie podzieli się swoją wiedzą. Zapraszamy wszystkie dzieci w ten dzień do Tąpadeł, jak również osoby chcące zaangażować się w pomoc finansową w celu zatrudnienia trenera dla naszych pociech do regularnych treningów – przekazuje Michał Drozd z KS-u Radunia Tąpadła.
Spotkanie zaplanowano na sobotę, 19 lutego w sali sportowej w Tąpadłach, start wydarzenia o 12.30.
/MDvR/
![Świdnickie lodowisko wypełnione przez młodych adeptów sztuk walki [DUŻO ZDJĘĆ]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/DSC_5861-238x178.jpg)
![Mierzymy się z Kryształem o kolejny komplet punktów [RELACJA LIVE]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/mecz-Polonia-Swidnica_-_Wlokniarz-Gluszyca-2026.05.09-31-238x178.jpg)
![Świdnickie zmagania z „królową sportu” [WYNIKI, 116 ZDJĘĆ]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/Czwartek-Lekkoatletyczny-Swidnica-14-maja-2026-51-238x178.jpg)

![Po tragicznej śmierci pieszych nowe ograniczenia i kontrole na krajowej „piątce” [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/6a-100x75.jpg)

![Przechylone drzewo zagrażało linii energetycznej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/05/page-11-100x75.jpg)

![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)