Strona główna Wydarzenia Świebodzice Pierwsze takie wybory w Świebodzicach. Czekają na kandydatki do korony Srebrnej Miss

Pierwsze takie wybory w Świebodzicach. Czekają na kandydatki do korony Srebrnej Miss

0
„Kochane Seniorki, zbliża się wielkimi krokami jeden z najpiękniejszych dni w roku, więc dajmy się ponieść zabawie i zaszalejmy w ten dzień po królewsku.” – zachęca świebodzicki Klub Senior+ i ogłasza wspólnie z Miejskim Domem Kultury Wybory Srebrnej Miss Świebodzic roku 2022. Na uczestniczki czeka moc atrakcji, a 12 pań trafi do kalendarza 2023r.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numer 502-336-252 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30) lub drogą meilową na adres [email protected] podając imię i nazwisko oraz telefon kontaktowy, w treści należy zaznaczyć, że jest to zgłoszenie na Konkurs. Maksymalna liczba przyjętych zgłoszeń wynosi 50, a decyduje kolejność zgłoszenia.

– Następnie należy odświeżyć szafę wyjąć najcudowniejszą kreację, dobrać dodatki i stawić się 4 marca na czerwonym dywanie w Miejskim Domu Kultury, przy ul. Wolności 13. Specjalnie dobrane Jury wybierze 12 najpiękniejszych Pań, które wezmą udział w sesji fotograficznej do kalendarza na rok 2023. A główna Srebrna Miss Świebodzic roku 2022 otrzyma dodatkowo lśniącą koronę i pierwszy tego typu tytuł w historii naszego miasta – zachęcają organizatorzy. Galę urozmaici loteria fantowa.

/opr. red./
Poprzedni artykułLata walki przynoszą efekt? Arborysta chwali za korektę drzew w Świdnicy [FOTO]
Następny artykułPobiegną Tropem Wilczym. Zapraszają do zapisów