Strona główna 112 23-latek zmarł po spotkaniu z kolegą. Są wyniki sekcji zwłok

23-latek zmarł po spotkaniu z kolegą. Są wyniki sekcji zwłok

0

Na dzisiaj została przeniesiona sekcja zwłok młodego mieszkańca Świdnicy, który zmarł w jednym z mieszkań przy ul. Długiej. 23-latek najprawdopodobniej pomieszał alkohol ze środkami odurzającymi.

Policja i prokuratura o zgonie zostały powiadomione 11 lutego. Zawiadomienie złożył mężczyzna, z którym 23-latek spotkał się w jednym z mieszkań przy ul. Długiej w Świdnicy. – Ze wstępnych ustaleń wynika, że zmarły wcześniej wspólnie z osobą, która poinformowała o zgonie, miał spożywać alkohol i prawdopodobnie przyjmować środki odurzające. Obaj położyli się spać, ale 23-latek już się nie obudził – informował prokurator rejonowy Marek Rusin i dodał, że z pierwszych oględzin nie wynika, by do śmierci ktoś mógł się przyczynić.

Na poniedziałek była planowana sekcja zwłok, ale została wykonana dopiero dzisiaj. – Wstępnie biegły ustalił, że do zgonu doszło z powodu zachłyśnięcia się treścią pokarmową. Nie ma żadnych śladów działania osób trzecich – mówi prokurator i dodaje, że pobrano krew do badań toksykologicznych.

/red./

Poprzedni artykułUratowali 76-latka z płonącego mieszkania. Poszkodowany trafił do szpitala
Następny artykułStojaki są, ale worków brak? Miasto odpowiada