Strona główna Wydarzenia Jaworzyna Śląska Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej w nowym budynku

Urząd Miejski w Jaworzynie Śląskiej w nowym budynku

0

Od stycznia wszystkie referaty Urzędu Miejskiego w Jaworzynie Śląskiej funkcjonują w nowym budynku, przy ulicy Powstańców 3.

Dotychczas referaty urzędu rozmieszczone były w dwóch budynkach, przy ul. Wolności 9 i Powstańców 3. Od stycznia 2022 wszystkie mieszczą się już w nowej lokalizacji, przy ul. Powstańców. Wykaz nowych numerów telefonów do pracowników poszczególnych referatów znajduje się na stronie internetowej urzędu.

Jaworzyńscy urzędnicy przypominają również o zmianie numerów rachunków bankowych, na które mieszkańcy winni dokonywać wpłat z tytułu podatków i opłat (podatku od nieruchomości, rolnego, leśnego, podatku od środków transportu, opłaty przekształceniowej, opłaty rocznej za użytkowanie wieczyste gruntów, opłaty rocznej za urządzenia wbudowane w pas drogowy, czynszów dzierżawnych, opłaty skarbowej, koncesji alkoholowej, czynszu najmu, mediów i wywozu śmieci od lokali komunalnych, nabycia nieruchomości oraz z tytułu innych opłat niewymienionych). Nowe numery wymienione są na stronie urzędu.

/UM Jaworzyna Śląska, opr. mn/

Poprzedni artykułAuto w rowie między Komorowem a Mokrzeszowem
Następny artykułZabił ojczyma zadając mu kilkanaście ciosów nożem. 20-latek wyjdzie z aresztu