Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na spotkanie z jednym z najpopularniejszych współczesnych pisarzy polskich Zygmuntem Miłoszewskim.

Polski powieściopisarz i publicysta, współautor scenariuszy filmowych i telewizyjnych, laureat Paszportu „Polityki” (2014). Autor powieści kryminalnych i sensacyjnych, m.in. trylogii kryminalnej o prokuratorze Teodorze Szackim, „Jak zawsze” (2017) – powieści political fiction, czy „Kwestii ceny” (2020) – thrillera, opowieści sensacyjno-przygodowej.Spotkanie w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury poprowadzi Barbara Elmanowska. Początek 21 stycznia o godz. 18.00. Obowiązują bezpłatne wejściówki, których dystrybucja rozpocznie się w poniedziałek, 17 stycznia po godz. 10.00.
/ŚOK, opr. red./


![6 zespołów zagrało na świdnickiej scenie [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/small_otwarta-scena-The-Splithead-Empathy-LunaThief-HeadWitch-The-Przekreslony-Inversia-foto-Marcin-Trzpiot-49-238x178.jpg)



![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/ul.-Przemyslowa-11-100x75.jpg)

![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)