Strona główna Artykuł sponsorowany Projektowanie etui na telefon — co warto o tym wiedzieć?

Projektowanie etui na telefon — co warto o tym wiedzieć?

0

Telefon komórkowy używany jest każdego dnia przez większość społeczeństwa. Potrzebny jest on do prowadzenia rozmów biznesowych jak i również tych prywatnych. Dodatkowo umożliwia on kontakt ze światem za pośrednictwem social mediów, wiadomości e-mailowych oraz innych aplikacji. Z tego powodu tak ważna jest jego skuteczna ochrona. W obecnej modzie bardzo ciekawie prezentują się stylowe futerały, które zdobione są modnymi printami, wzorami jak i również personalizowaną grafiką. Na szczególną uwagę zasługuje opcja: „zaprojektuj etui”.

Personalizowane etui na miarę potrzeb
Każdy, kto szuka oryginalnego oraz niebanalnego akcesorium na swój telefon komórkowy, może zainteresować się opcją noszącą nazwę — zaprojektuj etui. Inteligentny kreator przeprowadza przez cały proces tworzenia grafiki na case. Osoba, która chce stworzyć personalizowane etui, w pierwszym kroku musi wybrać model, na którym będzie umieszczony stylowy pokrowiec. Następnie, pojawią się w programie szablony, dzięki którym można umieścić zdjęcia bądź gotowe wzory na pokrowcu. W programie tworzenia personalizowanego etui każdy może wybrać swoje zdjęcie, które będzie umieszczone na tylnej obudowie telefonu komórkowego. Co ważne, można tam umieścić również zdjęcie swojej połówki, ukochanego zwierzaka, znanej osoby ze świata muzyki bądź filmu. Oprócz tego modny case można ozdobić personalizowanym napisem, logo firmy, hasłem marketingowym bądź każdym innym elementem. Projektowanie etui jest łatwym i szybkim procesem, nikt nie powinien mieć żadnego problemu z utworzeniem grafiki.

Na jakie telefony komórkowe można projektować własne etui?
Opcja „zaprojektuj etui” jest dostępna na większość telefonów komórkowych. Stylowy case ze zdjęciem może być umieszczony między innymi na następujących markach telefonów: Apple, HTC, Huawei, Lenovo oraz LG. Można je również umieścić na smartfonie Samsung, Sony jak i również Xiaomi. Każdy może stworzyć grafikę, która wyrazi styl, pasję, hobby, osobowość. Każdy może stworzyć futerał na miarę potrzeb, co stanowi niewątpliwy atut. Co ważne, każdy futerał odznacza się trwałością, odpornością na przetarcia, uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Będzie on skutecznie chronił telefon w każdej sytuacji, zarówno w domu jak i również w pracy. Projektowanie etui może być z całą pewnością ciekawą formą rozrywki. Stworzone arcydzieło na pewno przyniesie wiele satysfakcji i zadowolenia. Stworzony case można podarować bliskiej osobie w ramach prezentu świątecznego, urodzinowego lub imieninowego.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułZmarł wieloletni proboszcz parafii w Cierniach
Następny artykułPonad 11 tys. nowych zakażeń w kraju, zmarły 433 osoby. Raport resortu zdrowia