Strona główna Sport Jeździectwo Znakomity występ i tytuł mistrzyni Polski dla Karoliny Mazurek!

Znakomity występ i tytuł mistrzyni Polski dla Karoliny Mazurek!

0

Fantastycznie zaprezentowała się Karolina Mazurek, mieszkanka gminy Świdnica. Nasza amazonka okazała się w ostatnią niedzielę, 5 grudnia najlepsza podczas finałowego konkursu i stanęła finalnie na najwyższym stopniu podium Halowych Mistrzostw Polski w ujeżdżeniu.

Finałowa runda odbyła się w hali KJK Szary Michałowice. Karolina Mazurek startowała w programie dowolnym z muzyką na wyhodowanym w Polsce wałachu LIDER, jako jedna z szesnastu par w konkursie. W klasyfikacji ogólnej złoty medal zdobyła uzyskując łączny wynik 212,026%. Miejsce drugie w klasyfikacji końcowej, a trzecie w konkursie finałowym wywalczyła Aleksandra Lesner startująca na wałachu FORCE – wynik 208,465%. Po brązowy medal Halowych Mistrzostw Polski sięgnęła Ilona Janas (HERACLES – wynik: 205,095%.