Strona główna 112 Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu Wrocławskiej z Wodną

Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu Wrocławskiej z Wodną [FOTO]

0

W poniedziałkowe popołudnie na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej oraz Wodnej doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Osoby podróżujące pojazdami nie odniosły obrażeń.

Zgłoszenie o zderzeniu osobowego Peugeota z Nissanem wpłynęło do służb ratunkowych o godzinie 13.08. – Otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Wrocławskiej z Wodną. Na miejsce zadysponowaliśmy dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Dwie osoby zostały lekko poszkodowane – informuje mł. bryg. Łukasz Grzelak z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy.

Na skrzyżowaniu ulicy Wodnej z Wrocławską doszło do kolizji drogowej. Kierująca Peugeotem nie zastosowała się do sygnalizacji świetlnej, w wyniku czego doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym pojazdem marki Nissan – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji. Sprawczyni zdarzenia zostanie ukarana mandatem oraz punktami karnymi.

/mn/

Poprzedni artykułŚrodowiska katolickie diecezji protestują w sprawie „Dzikich Świąt”. Żądają usunięcia plakatu z przestrzeni publicznej
Następny artykułStrażacy na pomoc zwierzakom. Akcja trwa!