Strona główna Artykuł sponsorowany Świąteczna atmosfera w Galerii Świdnickiej

Świąteczna atmosfera w Galerii Świdnickiej [FOTO]

0

Świąteczne iluminacje rozświetlające zakupowe alejki czy renifer stojący przed wejściem do galerii, z którym klienci centrum co roku robią sobie pamiątkowe zdjęcie. W Galerii Świdnickiej zagościła magia zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, która tworzy wyjątkową atmosferę podczas świątecznych zakupów.

Galeria Świdnicka dzięki szerokiej ofercie zakupowej jest miejscem, które świdniczanie i nie tylko najchętniej wybierają w poszukiwaniu prezentów dla bliskich. Dodatkowo w ten przedświąteczny czas na terenie centrum powstaje wiele innych punktów z typowo świątecznymi pozycjami.

Tradycyjnie przed głównym wejściem do galerii można odwiedzić urokliwy zakątek z choinkami, gdzie jak co roku wybrać można swoje idealne świąteczne drzewko. Dbając o komfort klientów, drzewka po ich wyborze dostarczane są domu, zatem dodatkowe sprzątanie auta czy brak możliwości transportu nie będą stanowić żadnego problemu. Stoisko oferuje chociażby pięknie prezentujące się jodły kaukaskie i pachnące świerki srebrne. Do wyboru są zarówno drzewka cięte, jak i w donicy.

W świątecznie przyozdobionych alejkach centrum handlowego pojawił się także Kiermasz Bożonarodzeniowy.  Na jego stoiskach, umiejscowionych przy sklepie Smyk, znaleźć można oryginalne ozdoby świąteczne i nie tylko wykonane przez  lokalnych rękodzielników. Nie brakuje też różnego rodzaju ozdób wykonanych w technice decoupage, ręcznie szytych maskotek, makram, minerałów i biżuterii z kamieni szlachetnych. Ponadto na przeciwległym pasażu znajduje się stoisko z pięknymi bombkami od polskich producentów.

W tym roku wyjątkową  atrakcją centrum stała się nastrojowa fotobudka w formie kultowego busa.  Wykonamy w niej niepowtarzalną sesję  w świątecznej oprawie. Takie fotografie, z pewności będą stanowiły wspaniałą pamiątkę tegorocznych świąt.

Informacje na temat aktualnych promocji w sklepach znaleźć można na stronie: www.galeria-swidnicka.pl

/komunikat – Galerii Świdnickiej/
/Foto z logiem Świdnica24  – Dariusz Nowaczyński/

Poprzedni artykułMedalowe ostatki w 2021 roku! [FOTO]
Następny artykułŚrodowiska katolickie diecezji protestują w sprawie „Dzikich Świąt”. Żądają usunięcia plakatu z przestrzeni publicznej