Strona główna Artykuł sponsorowany Stacja narciarska Lądek-Zdrój zaprasza na sylwestra

Stacja narciarska Lądek-Zdrój zaprasza na sylwestra

0

Stacja narciarska Lądek-Zdrój zmienia nazwę na jeden dzień i noc na stację SYLWESTROWĄ. „Szus w 2022 rok” to zaplanowana do późnych godzin nocnych impreza na stoku w Lądku-Zdroju.

– Będzie szusowanie aż do pierwszej w nocy 1 stycznia. Oprawą muzyczną zajmie się DJ fLOKI, a naszym zapleczem gastronomicznym będzie jak zawsze Restauracja Rybna — mówi Mateusz Lisowski, kierownik ośrodka.

Plan imprezy prezentuje się niezwykle zachęcająco. Dla entuzjastów jazdy na stoku wyciągi będą działać od godziny 9:00 rano 31 grudnia do godziny po północy 1 stycznia 2022. Dj fLOKI stanie za konsoletą i będzie grał z płyt winylowych od godziny 19:00 do 1:00. Restauratorzy z Restauracji Rybnej szykują coś dla małych i dużych miłośników celebracji nadchodzącego nowego roku.

Podczas imprezy obowiązuje aktualny cennik stacji narciarskiej Lądek-Zdrój.

– Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszej stacji Sylwestrowej. Wstęp na imprezę to po prostu np. karnet godzinowy, co oznacza, że liczy się pierwsze przejście przez bramkę. Jeśli ktoś przyjedzie do nas na jazdy np. o godzinie 22:00 i wykupi karnet dwugodzinny, wtedy jego ostatni zjazd będzie jeszcze w starym roku. Karnety rodzinne również działają podczas imprezy sylwestrowej. Zabawa jednak zaczyna się już od godziny 19:00, kiedy atmosferę na stoku zacznie rozgrzewać DJ fLoki — zachęca Mateusz Lisowski.

Stacja narciarska, a właściwie Sylwestrowa, Lądek-Zdrój współpracuje ze stacją narciarską Kamienica. W Kamienicy, po stronie stoku Bolesławów, czyli wyciągu 4-osobowego BOLEK, 31 grudnia jazdy będą możliwe do godziny 21:00. Ekipy dwóch stacji podkreślają, że karnety zakupione w Lądku-Zdroju działają w stacji Kamienica i odwrotnie. Można zatem spędzić czas na dwóch różnych stokach, korzystając z jednego karnetu.

– Ogromnym plusem jest fakt, że bawimy się na świeżym powietrzu. Przy zachowaniu dystansu oraz dbaniu o podstawowe zasady higieny stworzymy wraz z naszymi gośćmi bezpieczne miejsce dla zabawy dla wszystkich — dodaje kierownik.

Zarówno stacja w Lądku-Zdroju, jak i w Kamienicy, będą kręcić pierwszego stycznia już od godziny 9:00 rano a do godziny 21:00.

Aktualne informacje można znaleźć na profilach facebookowych stacji:

https://www.facebook.com/narty.ladek
https://www.facebook.com/snkamienica

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułOpłata za odholowanie w górę. Powiatowi radni zgodzili się na podwyższenie stawek
Następny artykułMoże to pamiątki, może fragment kolekcji. Policja szuka właściciela