Strona główna Artykuł sponsorowany Pompy beczkowe FLUX i skuteczne opróżnianie beczek z lepkich cieczy

Pompy beczkowe FLUX i skuteczne opróżnianie beczek z lepkich cieczy

0
W wielu branżach przemysłowych w trakcie procesów produkcyjnych zachodzi konieczność szybkiego i bezpiecznego opróżnienia beczek z lepkich cieczy. Rozwiązaniami stosowanymi w tym zakresie są pompy beczkowe. Na uwagę zasługują tutaj konkretne urządzenia, które są produkowane przez niemiecką markę FLUX. Oferuje ona bowiem kompleksowe systemy opróżniania beczek odznaczające się wysoką skutecznością jakością pracy. Jak to wygląda w praktyce?

Ogólnie pompy beczkowe należą do urządzeń niezwykle uniwersalnych i można za ich pomocą zarówno opróżniać, jak i napełniać zbiorniki czy kontenery. W przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, chemicznym czy petrochemicznym istnieje często konieczność stosowania bardziej wyspecjalizowanych urządzeń, które pozwalają na szybki, wygodny i precyzyjny rozładunek medium o dużej lepkości.

I tutaj pojawiają się pompy beczkowe FLUX w postaci kompleksowego systemu stworzonego do opróżniania beczek. Znajduje on zastosowanie wszędzie tam, gdzie konieczne jest sterylne i wysokowydajne wypompowanie medium znajdującego się w beczce czy przypominającym beczkę pojemniku. Są to urządzenia, które doskonale sprawdzają się do opróżniania pojemników z taką zawartością jak różnego rodzaju koncentraty, pasty i kremy. Systemy te oferują szybki i niezwykle efektywny rozładunek z resztkową ilością pozostałości w beczce mniejszą niż 1%.

Zalety systemu opróżniania beczek FLUX
Pompy beczkowe FLUX do opróżniania beczek to mobilne i kompaktowe urządzenia, które z łatwością można przemieszczać po zakładzie pracy i korzystać z nich w miejscach o ograniczonej przestrzeni. Pasują one do różnych typów beczek, dzięki czemu są bardzo uniwersalne. A ich konstrukcja zapewnia wygodne i łatwe czyszczenie. Pompy beczkowe FLUX są również proste w obsłudze i odznaczają się szerokim zakresem sterowania.

Warto mieć na uwadze, że systemy obejmujące pompy beczkowe FLUX do rozładunku lepkich produktów są w pełni higieniczne i przetwarzają medium w procesie zamkniętym. Ponadto opróżnianie beczek za ich pomocą odbywa się delikatnie, zapewniając pełne bezpieczeństwo dla przenoszonego medium.

Potrzebujesz pomp beczkowych? Zajrzyj na stronę firmy GAA-Lobex!

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułSklepy, apteki, urzędy, komunikacja. Informator na święta
Następny artykułŚwiąteczne paczki dla potrzebujących [FOTO]