Strona główna Wydarzenia Świdnica Pacjenci oraz medycy ze świdnickiego Latawca zasypani świątecznymi kartkami

Pacjenci oraz medycy ze świdnickiego Latawca zasypani świątecznymi kartkami [FOTO]

0

Ze sporym odzewem spotkała się świąteczna akcja „Kartki dla medyków i pacjentów ze szpitala Latawiec”, którą zainicjowała radna Rady Miejskiej w Żarowie Zuzanna Urbanik oraz wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Świdnicy Lech Bokszczanin.

W ramach akcji kartki ze świątecznymi życzeniami trafiły do lekarzy i personelu medycznego oraz pacjentów z Regionalnego Szpitala Specjalistycznego „Latawiec” w Świdnicy. Była to nie tylko okazja do podzielenia się dobrym słowem, ale również podziękowania lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom oraz laborantom, który niosą pomoc w trudnych czasach pandemii.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia na ręce pracowników świdnickiego Latawca przekazane zostały kartki, które inicjatorzy akcji otrzymali od mieszkańców powiatu. – Kolejny raz nie zawiedliście i udało się zebrać naprawdę dużo pięknych kartek. Dziękuję Wam bardzo za zaangażowanie i wielkie serducha. Widząc Waszą chęć wspierania takich akcji, już dziś możemy obiecać, że na tej nie poprzestaniemy – przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych Lech Bokszczanin.

Podziękowania na ręce wszystkich zaangażowanych w akcję „Kartki dla medyków i pacjentów ze szpitala Latawiec” złożyli również przedstawiciele szpitala. – Jest nam niezmiernie miło, że w przedświątecznym natłoku spraw i obowiązków pamiętaliście Państwo o nas i naszych pacjentach, którzy tegoroczne święta spędzili w salach szpitalnych, z dala od swoich najbliższych. Każde miłe słowo jest w dzisiejszym świecie na wagę złota, a pozornie małe gesty mają wielką moc – podkreślili świdniccy medycy.

/SP ZOZ Świdnica, opr. mn/

fot. SP ZOZ Świdnica, Lech Bokszczanin, UM Żarów

Poprzedni artykułJak przygotować scenariusz profesjonalnego eventu online?
Następny artykułJak znaleźć tani nocleg?