Strona główna Artykuł sponsorowany Niezapomniane wakacje – czarter jachtu na Bałtyku

Niezapomniane wakacje – czarter jachtu na Bałtyku

0
Czy wydaje Ci się, że wiesz już wszystko o Morzu Bałtyckim? Okazuje się, że zwiedzanie Bałtyku z pokładu jachtu może dostarczyć niepowtarzalnych wrażeń! Zupełnie odmieni Twoje wakacje, dając możliwość na odwiedzenie miejsc, o istnieniu których nie miałeś wcześniej pojęcia. Zobacz sam, jak wiele zalet niesie ze sobą spędzanie wolnych dni na jachcie i poznaj atrakcyjna aferę czarterów, dostosowaną do Twoich oczekiwań.

Wakacje na pokładzie jachtu to niezwykła przygoda dla Ciebie i całej rodziny. Dlaczego? Ponieważ daje możliwość podziwiania atrakcyjnych miejsc Morza Bałtyckiego z zupełnie nowej perspektywy. Ten rodzaj aktywności jest przeznaczony dla wszystkich, którzy chcą wyrwać się z rutyny i spróbować czegoś zupełnie nowego.

Rejs czarterowanym jachtem to przede wszystkim ogromna swoboda i wolność. Możesz sam decydować o tym, gdzie popłyniesz w poszukiwaniu urokliwych miejsc. Jeżeli dostrzeżesz ciekawą zatoczkę, wystarczy podpłynąć aby przekonać się, jak wiele ma do zaoferowania. Wynajem jachtu to doskonała opcja na luksusowe wakacje. Do swojej dyspozycji będziesz mieć sternika i pełne, komfortowe wyposażenie urokliwej łodzi. A jeżeli sam masz patent kapitana lub sternika jachtowego oraz świadectwo SRC, oddamy ster w Twoje ręce!

Zwiedź Morze Bałtyckie z pokładu jachtu
Czy wydaje Ci się, że o Morzu Bałtyckim wiesz wszystko? W oczach niektórych żeglarzy jego wody postrzegane są jako nudne, zimne i szarobure. Nie daj się zwieść pozorom! To prawda, że Bałtyk jest morzem o zmiennej pogodzie, kapryśnym, które lubi pobujać żeglującymi. Ma jednak sporo do zaoferowania osobom, które szukają pięknych widoków i mocnych wrażeń. Miłośnicy spędzania wakacji na jachcie z pewnością się nie zawiodą, ponieważ czekają na nich wyjątkowe atrakcje. Poniżej opisujemy kilka z nich. Z pewnością dla tych pięknych chwil warto zdecydować się na czarter jachtu na wodach Bałtyku.

Największe atrakcje Bałtyku czekają na odkrycie
Jedną z najpopularniejszych tras żeglarskich Morza Bałtyckiego stanowi kilkugodzinna żegluga Kołobrzeg – Bornholm (Dania). Odległość 50 mil morskich możesz pokonać w ciągu kilku godzin i razem z całą rodziną lub przyjaciółmi cieszyć się wieloma atrakcjami dla turystów, przygotowanymi na Bornholmie. Jego zwiedzanie z przyjemnością rozpocznij od jednej z ponad 20 malowniczo położonych marin. Każda z nich ma bogate zaplecze turystyczne i kulinarne, dlatego wakacje na pokładzie jachtu z pewnością zaliczysz do udanych. Oprócz samego Bornholmu warto zatrzymać się na pobliskim archipelagu Ertholmene i zobaczyć wyspy Christiansø  i Frederiksø. Piękne krajobrazy i genialne ujęcia z pokładu jachtu gwarantowane!

Jeżeli chciałbyś pożeglować w stronę zachodnią, czekają na Ciebie niemiecka wyspa Rugia oraz duńska Mon. Słyną na całym tym obszarze z wysokich klifów, które stromo opadają do morza. Jeżeli chcesz doświadczyć niezapomnianych widoków i zrobić zdjęcia śnieżnobiałym, kredowym urwiskom, to rejs dla Ciebie. Klify ciągną na na długości aż 130 kilometrów, dlatego wrażenie jest niezapomniane. Wakacje na jachcie to doskonały sposób, aby podziwiać te majestatyczne cuda natury z bliska.

Wyjątkowa oferta na Bałtyku: czarter jachtów

Wakacje na chacie to najlepsza okazja, aby lepiej poznać ciekawe miejsca na Morzu Bałtyckim. Ponieważ żeglując, jesteś wolny i samodzielny, ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia i pragnienie przeżycia przygody. Zapewnij sobie i najbliższym takie wyjątkowe atrakcje i wybierz ofertę nordwinds.pl. Przygotowaliśmy dla Ciebie czarter komfortowo wyposażonych jachtów, abyś mógł spędzić urlop na Bałtyku.

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułCzesław Mozil już dzisiaj w Świdnicy
Następny artykułMikołajowy prezent dla społecznika, walczącego z dzikimi wysypiskami