Strona główna Wydarzenia Strzegom Kolędowanie z zespołem „Śląsk” uświetni wigilijne spotkanie w Strzegomiu

Kolędowanie z zespołem „Śląsk” uświetni wigilijne spotkanie w Strzegomiu

0

Burmistrz Strzegomia, Strzegomskie Centrum Kultury oraz parafia pw. św. App. Piotra i Pawła w Strzegomiu zapraszają na bożonarodzeniowe spotkanie wigilijne mieszkańców Gminy Strzegom oraz koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny, które odbędą się w najbliższą niedzielę, 19 grudnia.

W ten świąteczny czas pragniemy zaprosić Państwa 19 grudnia 2021 roku o godz. 16.00 na plac przy Bazylice Mniejszej w Strzegomiu na wspólną Wieczerzę Wigilijną. Następnie o godz. 17.00 we wnętrzu Bazyliki Mniejszej odbędzie się wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu Zespołu Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny – informują organizatorzy.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, jednak by uczestniczyć w koncercie wymagane będą wejściówki, które można odbierać w siedzibie Strzegomskiego Centrum Kultury. (*Osoby zaszczepione proszone są o okazanie Unijnego Certyfikatu COVID przed wejściem na koncert).

/UM Strzegom, opr. mn/

Poprzedni artykułPonad 22 tys. nowych zakażeń w kraju, zmarły 592 osoby. Najnowsze dane resortu zdrowia
Następny artykułŚwidnicki Jarmark Bożonarodzeniowy wystartował. W weekend na Rynek zawitają peruwiańskie alpaki oraz Mikołaj [FOTO/VIDEO]