Nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło w środę na wojewódzkiej trasie łączącej Świdnicę ze Strzegomiem.

Do zderzenia pięciu pojazdów w rejonie tzw. patelni grochotowskiej, u zbiegu dróg wojewódzkich nr 382 oraz 374, doszło około godziny 17.00. – Za skrzyżowaniem, na drodze w kierunku Strzegomia doszło do kolizji z udziałem pięciu pojazdów: Subaru, Volkswagena, Hyundaia, Opla oraz Peugeota. Przybyły na miejsce zespół pogotowia ratunkowego przebadał wszystkich uczestników zdarzenia. Żaden z nich nie wymagał hospitalizacji – mówi Magdalena Ząbek ze świdnickiej policji.
Według nieoficjalnych informacji, do zdarzenia miał doprowadzić kierujący osobowym Subaru. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.
/mn/
zdjęcia użyczone, fot. OSP Stanowice
![Barwny korowód i pyszności na stoiskach. Dożynki Gminy Świdnica w Wilkowie [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/dozynki-gminy-Swidnica-w-Wilkowie-29-sierpnia-2026-8-238x178.jpg)
![Zatargi kibiców, usiłowanie rozboju na dworcu w Jaworzynie Śląskiej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/411-374655-238x178.jpg)

![Zatargi kibiców, usiłowanie rozboju na dworcu w Jaworzynie Śląskiej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/08/411-374655-100x75.jpg)





