Strona główna Artykuł sponsorowany Taborety gazowe do zadań specjalnych

Taborety gazowe do zadań specjalnych

0

Gotowanie dla większej liczby osób to prawdziwe wyzwanie. Zwiększa się ilość składników, przybywa pracy, a oprócz tego zmieniają się naczynia kuchenne. W tym ostatnim przypadku do tego stopnia, że nie można ich pomieścić na kuchniach gastronomicznych. Co wówczas należy zrobić? Wystarczy zastosować taborety gazowe.

Dlaczego taborety gazowe?
Wiele osób zastanawia się tak naprawdę, po co są taborety gazowe. Przecież istnieją kuchnie gastronomiczne, na których możemy przygotowywać posiłki. Mało tego osobniki takie próbują nawet umieszczać na nich niemieszczące się naczynia i twierdzą, że jest to możliwe. Może i tak, ale według nas nie tędy droga. W lokalach gastronomicznych musimy być pewni, że dana potrawa nam się nie wyleje, ale także, że będziemy przygotowywać ją bezpiecznie. Obydwie sytuacja uzyskamy tylko i wyłącznie wtedy, gdy zaczniemy stosować taborety gazowe. Nie ma innego rozwiązania!

Przygotowywania posiłków na taboretach gazowych.

Konstrukcja taboretów gazowych
Każdy, kto raz w życiu użył taboretu gazowego, powie, że jest on wygodny. W czym tkwi, więc tajemnica tego produktu. Przede wszystkim w jego niskiej wysokości. Jest on o wiele niższy niż standardowe kuchni gastronomiczne. Co za tym idzie, jest na nim o wiele łatwiej umieszczać ciężkie garnki z potrawami, które, na co dzień przygotowujemy. Właśnie z tego względu wielu już właścicieli restauracji, hoteli oraz placówek masowego żywienia zdecydowało się na zakup tych rozwiązań.

Co w trawie piszczy?
Przeglądając katalogi firmowe lub strony internetowe natrafią Państwo na wiele modeli taboretów gazowych. Ich liczba jest tak duża, że niektórzy mogą mieć problem z wyborem odpowiedniego urządzenia. Na co więc zwracać uwagę? Nasza lista najistotniejszych parametrów prezentuje się następująco:

  • Wymiary – długość, szerokość i wysokość to liczby, na które musicie zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. To właśnie one pozwolą Wam określić czy dany produkt się u Was zmieści.
  • Ilość palników – na rynku możecie spotkać rozwiązania jedno, jak i dwu palnikowe. Wybór odpowiedniej ilości palników zależy od tego, jak dużo produktów gotujecie.
  • Źródło zasilania – w zależności od maszyny może być ona zasilana różnym rodzajem gazu. Musimy skonfrontować tę wiadomość z tym, jaką instalację posiadamy u siebie i stwierdzić, czy będzie ona odpowiednia.
  • Moc – bezpośrednio od niej zależy jak długo będziecie przygotowywać swoje posiłki.
  • Maksymalne obciążenie – każdy producent podaje, ile może maksymalnie ważyć naczynie wraz z zawartością. Przekroczenie tej wartości doprowadza do wygięcia konstrukcji a w skrajnych przypadkach nawet do złamania.
  • Wyposażenie – warto także zwrócić uwagę, czy do zestawu dołączony jest reduktor wraz z wężem. Jeżeli nie czeka nas dodatkowy wydatek.

Taboret gazowy wraz z podstawą, patelnią wok oraz obręczą.

Zakup taboretu gazowego
Teraz najważniejsze pytanie: Jak można zakupić taboret gazowy? Oczywiście możecie tego dokonać za pomocą stacjonarnej hurtowni wyposażenia gastronomicznego. Jednak w tym momencie musicie odnaleźć odpowiednią placówkę i wybrać się do niej. Dlatego naszym zdaniem lepiej zdecydować się na sklep internetowy. Ich ostatnio powstało dość dużo, ale my polecamy ten znajdujący się pod adresem: www.wyposazenie-sklepowe.pl. Znajdziecie tam bogatą ofertę, atrakcyjne ceny a przede wszystkim pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów. My już dziękujemy za uwagę i do następnego razu!

/Artykuł sponsorowany/

Poprzedni artykułCo grają w kinie? [REPERTUAR CINEMA3D]
Następny artykułSzachiści walczyli o szablę Piłsudskiego [FOTO]